ארגון הסיינטולוגיה של סן-דיאגו מארח משתתפים בסדנת הכנה לאסון

ארגון הסיינטולוגיה של סן-דיאגו מקיים סדנה בתגובה לקריאה של הנשיא אובמה למעורבות קהילתית לפני שקורה אסון.
ב-12 בספטמבר ארגון הסיינטולוגיה של סן-דיאגו אירח משתתפים בסדנת הכנה לאסון כתגובה לקריאתו של הנשיא אובמה עבור "יחידים, משפחות וקהילות – כולל המגזרים הפרטיים וללא מטרות רווח – לבצע את חלקם לפני שייווצר מצב חירום".'המשרד למתן שירותים עבור מצבי חירום' של סן-דיאגו, הצוות של 'החברה ההומנית להצלת בעלי חיים' של סן-דיאגו ולשכת המסחר הצטרפו ליועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה במשכנו העתידי של ארגון הסיינטולוגיה של סן-דיאגו בפארקווי דרייב שבלה-מֵסה, בתוכנית להכנת תושבים מקומיים להגן על עצמם ומשפחותיהם, כולל חיות מחמד, בזמנים של אסון.

הדירקטור של 'היענות למצבי אסון' של ארגוני הסיינטולוגיה למען מחוז סן-דיאגו הצביע על כך ששריפות משתוללות ורעידות אדמה הן עובדות החיים בדרום קליפורניה, ומרכזי השירות הקיימים במדינה לא יכולים למלא אחר הצרכים המיידיים של כל אזרח אחרי אסון רציני: "כל אחד יכול להישאר ללא עזרה משרותי החירום או ממשרדים ממשלתיים במשך 72 שעות או אפילו שבוע, ולכן כולנו צריכים להכין את עצמנו ואת משפחותינו".

אלו שנכחו למדו את עיקרי היסוד של הכנה לאסון, כולל איזה מזון ומים לשמור לשעת צרה, איך לאחסן אותם, מה הם הפריטים הנחוצים בערכת עזרה ראשונה ואיך להתמודד עם האיום של שריפה. הם גם למדו איך לתכנן לקראת פינוי ואיך להתאחד עם בני משפחה שעלולים לא להיות בבית בזמן שהאסון קורה. כל אחד מהנוכחים קיבל עותק של 'ספר העזר להכנה למצבי חירום ואסון' שהוצא לאור על-ידי סניף סן-דיאגו של ה-'היענות למצבי אסון' של ארגוני הסיינטולוגיה.

הסמינר גם כלל מצגת של 'המחלקה לשליטה בבעלי חיים והחברה ההומנית' על איך לדאוג לחיות מחמד ולוודא שהן בטוחות בזמנים של מצב חירום.

דיוויד מאייר, נשיא ארגון הסיינטולוגיה של סן-דיאגו, הכיר תודה למאמציה הנרחבים של הקהילה להביא מידע חיוני לאזרחים המקומיים."כשאנחנו כולנו עובדים יחדיו, אנחנו יכולים לשפר את איכות החיים עבור כולם, בדיוק כפי שעשינו בשנת 2007 במהלך סופות האש בסן-דיאגו. המייסד שלנו, ל. רון האברד, נתן ליועצים הרוחניים המתנדבים את המוטו: 'ניתן לעשות משהו בקשר לזה'. אנחנו מאוד שמחים להיות חלק מהיוזמה הזאת".