יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה והאינטרנט הופכים את העזרה לזמינה בכל מקום

קורסים און-ליין של היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה עוזרים לאלפים מ-169 מדינות לגלות ש-"ניתן לעשות משהו בקשר לזה".

תושב קניה רוצה לעזור לנשים צעירות שנלכדו בתעשיית הסקס התיירותית הפורחת במדינתו. זוג מהפיליפינים רוצים להציל את נישואיהם הנידונים לכישלון שנמשכו 22 שנים. רוקחת אמריקנית מודאגת משחיקה בעבודה שלה. החברים ו-"ברי-סמכא" אמרו להם שאין מה לעשות בקשר לזה. אבל הם מצאו כלים אפקטיביים כדי להשיג את המטרות שלהם ובכך להתגבר על בעיותיהם באמצעות עשיית קורסים און-ליין בחינם דרך האתר של יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה.

הקורסים האלה, הכוללים את תשעה-עשר הפרקים של ספר העזר של סיינטולוגיה, מספקים טכנולוגיה שפותחה על-ידי ל. רון האברד, והם, אם לתאר זאת בפשטות, עובדים. יש המחפשים את הפתרונות לתלות בסמים שכל הורה, אדם אהוב או חבר יכולים להשתמש בהם כדי לעזור לאחר לרדת מסמים. חלק כמעט והחליטו שלא שווה אפילו לנסות למצוא מערכת יחסים לטווח ארוך, אבל הם רוצים לתת לזה סיכוי אחד נוסף. אחרים חיים, חיים ללא-מוצא, חסרי עתיד פשוט בגלל שהם לא יכולים ללמוד את המיומנויות הדרושות כדי להשיג עבודות טובות יותר.

באתר של http://www.volunteerministers.org/he#/courses מבקרים פשוט נרשמים, מורידים את החוברת עבור אחד מהקורסים ומתחילים. יועץ רוחני מתנדב בעל הכשרה מלוס-אנג'לס בודק את השיעורים ומוודא שהתלמידים יודעים איך ליישם את מה שהם למדו.

"היום, לאחר לילה ללא שינה בו עשינו 'שיפוץ כללי' לנישואין שלנו, אנחנו מחשיבים את עצמנו למנצחים בקרב נוסף בחיים", אמר האיש הפיליפיני שעשה קורס, על איך להציל נישואין. "נרשמתי לקורס הזה, הבנתי מה החריב את מערכת היחסים שלנו וחלקתי את זה עם אישתי. שנינו התחבטנו בנושא ויישמנו את מה שקראנו בחוברת". בהתחלה הם רק ניסו לשמור את הנישואין שלהם בגלל הילדים, אבל כעת הם מבינים שהם לא צריכים להתפשר על שום דבר שהוא פחות מאושר.

"הייתי מסוגל לאתר את המקור לבעיות ולמצוא פתרונות הנוגעים לעובדים בסקס המסחרי בעיירה קפסבט", אמר האיש הקנייתי שהשתמש במיומנויות שלמד בקורס "היסודות של יחסי ציבור" כדי להגיע לצעירים שנלכדו במערכת ולעזור להם. "הקורס הזה פתח פרק חדש בחיי".

"אחרי שסיימתי את הקורס 'טכנולוגיית הלמידה' הגעתי להבנה שהעולם צריך קצת יותר שכל ישר. הלוואי והייתי לומד את הקורס הזה לפני הרבה שנים, "אמרה רוקחת שעשתה את הקורס על איך לתקשר טוב יותר. היא לא רק שיקמה את העניין שלה בקריירה שלה אלא שעכשיו היא מקבלת פחות תלונות מלקוחות ו"לקוחות באופן ספציפי מבקשים לדבר איתי יותר מאשר עם רוקחים אחרים".

כאשר ל. רון האברד יצר את תוכנית היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה, הוא כתב: "יועץ רוחני מתנדב אינו עוצם את עיניו אל מול הכאב, הרשע וחוסר הצדק של הקיום. במקום זאת, הוא מאומן לטפל בדברים אלו ולעזור לאחרים להשיג הקלה מהם כמו גם כוחות אישיים חדשים". בזכות הקורסים און-ליין הזמינים דרך האתר, מדי שבוע מגלים אלפים שהמוטו של יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה הוא מאוד נכון: ניתן לעשות משהו בקשר לזה.

כדי להירשם לאחד מהקורסים של יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה בקר באתר http://www.volunteerministers.org/he#/courses