יועץ רוחני מתנדב של סיינטולוגיה חוזר לקניה

בזמן שראש הממשלה של קניה, ריילה אודינגה, נאם בפני פורום מקומי על ההשלכות הכלכליות והחברתיות של ההתחממות הגלובלית ביום שני, יועץ רוחני מתנדב של סיינטולוגיה בשם דיוויד דמפסטר בדיוק חזר לקניה כדי להעביר סדנת הכשרה בת שבוע לשבט צופים בניירובי.

כיועץ רוחני מתנדב פעיל של ארגון הסיינטולוגיה של טמפה, דמפסטר ביקר לראשונה במדינה בספטמבר לאחר שהתבקש לטוס לשם על מנת להעביר סדרת סמינרים של יועצים רוחניים מתנדבים. בהתבסס על הטכנולוגיה המעשית שפותחה על-ידי ל. רון האברד, הסמינרים הללו עזרו לאנשים להתמודד עם הנושא של שינויים בחברה.

במשך עשרה ימים דמפסטר העביר סמינרים, יחד עם הצוות של מרכז הסיינטולוגיה בניירובי, למגוון רחב של קבוצות וארגונים בניירובי ובערים ובכפרים שכנים. הסמינרים הללו עזרו למשתתפים לשפר את התקשורת שלהם ואת יכולות הארגון, כמו גם את היכולת לפתור בעיות.

עכשיו, כשהוא נמצא שוב בניירובי לאחר שהוזמן על-ידי הצופים של קניה, דמפסטר עוזר לראשי שבטי הצופים להשיג את המטרות שלהם עבור המדינה בעזרת קורסים המותאמים לפיתוח אזרחות טובה, אופי וביטחון עצמי.

"זה תענוג לעבוד עם הקבוצה הזו ולעזור להם לשפר את יכולות הצופים שלהם". אמר דמפסטר. "ראשי השבטים המסורים האלה עובדים קשה כדי לעזור לחבריהם בקניה ולשפר את המצב בארץ היפהפייה שלהם".