יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה מקבלים את המפתח לעיר בצפון מיאמי

הנציג של ארגון הסיינטולוגיה, פאט הארני, מקבל את המפתח לחוף של צפון מיאמי והצהרה מחבר המועצה גון פטריק גוליאן ומהמועמדת לנציגת המדינה דפנה די. קמפבל המציינים לשבח את עבודת היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה בהאיטי.

היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה מעבירים ב-"שרשרת" הרבה טונות של ציוד הצלה מתרומות אל מפלסת קרח של משמר החופים של ארה"ב שנשכרה על-ידי ארגון הסיינטולוגיה כדי להעביר סגל רפואי, ציוד ויועצים רוחניים מתנדבים להאיטי. התרומות כללו אמבולנס, משאית ותנורי בישול.

יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה וחברי הקהילה המקומית בהאיטי מעמיסים ציוד ואספקה שנתרמו, אל אוניה מהאיטי שנשכרה על-ידי סיינטולוגים.
ספינה בחסות ארגון הסיינטולוגיה מועמסת באספקה להאיטי, כולל תנורים שמוסקים בעץ מארגון צדקה שנוסד על-ידי לולה פואסון-ג'וזף, אשתו של שגריר האיטי בארה"ב. הספינה בת 896 הטונות, הורנבים, לשעבר שוברת קרח של משמר החופים של ארה"ב, מעבירה יותר מ-100 טונות של משא להאיטי כולל אמבולנס ויותר מ-20,000 ארוחות מוכנות.

בטקס שנערך על המזח שקיבל בברכה את 'הורנבים' למיאמי, חבר מועצת העיר של צפון מיאמי-ביץ', ג'ון פטריק ג'וליאן הציג ליועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה את המפתח לעיר צפון מיאמי-ביץ' בשם ראש העיר מיירון רוזנר, והכריז על יום שמוקדש ליועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה עבור עבודתם בהאיטי.

נכחו שם גם פיליפ ברוטוס, נציג מדינת פלורידה לשעבר ומועמד לקונגרס האמריקאי בהווה; דפני ד. קמפבל, מחיל הים המלכותי, מנהיגת קהילה בהאיטי ומועמדת לבית-הנבחרים של מדינת פלורידה; מרלין בסטיין, מנכ"ל ומייסדת שותפה של 'התאחדות הנשים האמריקאיות-ההאיטיות' ושל כוח משימת החילוץ של האיטי; ומארי יוליין פרדילוס, שותפה להנהגת כוח משימת החילוץ של האיטי והמייסדת של 'הגנה משפטית על אמריקה'.

מאז רעידת האדמה ב-12 בינואר, ארגון הסיינטולוגיה שלח יותר מ-450 אנשי רפואה ו-300 יועצים רוחניים מתנדבים להאיטי. יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה ממשיכים לספק תמיכה לרופאים, לאחיות ופאראמדיקים, לספק מזון ומים למחנות של העקורים, ולעזור בבנייה מחדש, בהכשרה לתגובה בשעת אסון והקלה על טראומה.

למידע נוסף על פעילויות הסיוע בשעת אסון של יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה, בקר באתר blog.volunteerministers.org.