ממשיכים במאמצי ההצלה ברוקפורט, טקסס

היועצת הרוחנית המתנדבת יואבה גוד מדברת בטקס קבלת פנים לשיירה מיוטה שנסעה שלושה ימים עם חומרי בניין לרוקפורט, טקסס.

יועצים רוחניים מתנדבים מספקים הקלה בלתי פוסקת לעיירות ולערים שנקרעו לגזרים אחרי ההוריקן הארווי.

טריילרים תקועים על עצים. עמודי טלפון שנפלו לאורך קילומטרים. כבישים מוצפים. אין אספקת חשמל – המקום חשוך", דיווחה היועצת הרוחנית המתנדבת הוותיקה של סיינטולוגיה יואבה גוד עם הגיעה לרוקפורט, טקסס. העיר שוטחה על-ידי ההוריקן הארווי באוגוסט 2017, כשהוא הכה ישירות בחופי העיר כהוריקן דרגה 4.

בימים אחרי שהארווי הכה, גוד הצטרפה ליותר מ-480 יועצים רוחניים מתנדבים שנפגשו בארגון הסיינטולוגיה באוסטין, טקסס, וקבעו מפקדה ארעית ל-'מענה בשעת אסון' כדי להתחיל לספק לקורבנות של הארווי הקלה מיידית. המתנדבים האלה מילאו כלי רכב במלאי לסיוע בשעת אסון ואז שוגרו לרוקפורט, ליוסטון, לקורפוס קריסטי ולערים ועיירות אחרות בטקסס שנקרעו לגזרים לאורך הנתיב של הארווי. בתוך שעות לאחר הגעתם, היועצים הרוחניים המתנדבים עבדו לצד אנשי חילוץ והצלה אחרים כדי לעזור לתקן בתים שניזוקו.

בזמן שהיועצים הרוחניים המתנדבים המשיכו בפעולות הסיוע בשבועות שאחרי ההוריקן הארווי, תמונות של יוסטון הקבורה תחת מי השיטפונות המשיכו לבלוט בחדשות, ומושל טקסס גרג אבוט ביקש מכולם "לא לשכוח את רוקפורט". ברוקפורט ובשאר מחוז ארנסס, שבהם הארווי הכה, כ-80 אחוז מהבתים עדיין נותרו ניזוקים או הרוסים.

בתגובה, ה-VM יואבה גוד, שמשרתת גם כיושבת ראש התקשורות של ארגוני ההתנדבות הלאומיים הפעילים בשעת אסון (VOAD), תיאמה שימוש ביותר מ-1 מיליון דולר שגויסו על-ידי ערוץ הטלוויזיה KSL, שבסיסו בסולט לייק סיטי, יוטה, וקואליציה של קבוצות דתיות ומוסדות צדקה כדי לספק צורכי בניין לרוקפורט ולאיזורים שסביבה שנפגעו על-ידי הארווי.

זמן קצר לאחר מכן, שיירה של "ניתן לעשות משהו בקשר לזה", שכללה שמונה סמיטריילרים גדולים וליווי של מכוניות משטרה וכבאיות, נסעה שלושה ימים ולילות מיוטה לשדה התעופה של מחוז ארנסס. כאן, יועצים רוחניים מתנדבים העבירו יותר מ-200 טון של חומרי בניין לעיר רוקפורט, שעדיין נזקקה נואשות לאספקה כדי לבנות מחדש את התשתית של העיר.

שיירת היועצים הרוחניים המתנדבים התקבלה בברכה על-ידי איש הקונגרס האמריקאי בלייק פרנתולד, ראש עיריית רוקפורט צ׳רלס "סי ג'יי" וקס, ראש עיריית פולטון ג'ימי קנדריק, ושופט מחוז ארנסס ס"ה "בארט" מילס ג׳וניור, בטקס קצר שבו הם הודו לנהגי המשאיות, לאנשי יוטה וליועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה על כך שהם עוזרים לתושבי המחוז להתאושש – ועל מאמציהם הבלתי פוסקים לעזור לבנות מחדש את רוקפורט.יועצת רוחנית מתנדבת באקוודור נותנת 'סיוע בנגיעה' לאישה אחרי רעידת אדמה.

נוקטים פעולה
קריאה לכל היועצים הרוחניים המתנדבים!

ייתכן שהשכן שלך מתקשר לקו החם של יועצים רוחניים מתנדבים ברגע זה בחיפוש עזרה – עם נישואין שמתפרקים, ילד על סמים, תאונה שקרתה לאחרונה או עסק שנאבק. כל עוד אתה לא רשום בקו החם כ-VM, לא נוכל לקשר אותך כדי לסייע.

הקו החם מקבל פניות בכל יום, ומכל מקום, מאנשים שמבקשים VM באיזור שלהם, בין אם זה לעזרה של אחד-על-אחד בסיטואציה אישית, בקשה לקבלת סמינר חי במָקום על כלי בסיסי של סיינטולוגיה כמו טכנולוגיית הלמידה, או בקשה דחופה לעזרה במקרה חירום אחרי אסון טבע.

אם אתה VM או רוצה להפוך ל-VM ורוצה לעזור, בבקשה צור קשר עם הקו החם והודע לנו מה שמך, מיקומך, מידע ליצירת קשר, רמת ההכשרה שלך כ-VM ולאילו פעילויות VM אתה זמין.תרום

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. תרומתך תממן את הנסיעה של מתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית לקורבנות אסון.