יוצרים את העתיד של הדור הבא של גאנה

הממונה על סיור הרצון הטוב של היועצים הרוחניים המתנדבים באפריקה ילבי סולימן עבדאללה מעביר את התוכנית לתלמידים ברחבי גאנה כדי להבטיח עתיד טוב יותר לאומה.

היועצים הרוחניים המתנדבים מביאים את הכלים לחיים לקהילות המרוחקות בגאנה כדי לשקם את בתי-הספר במדינה ולהצית את עתיד המדינה.

התערוכות המסיירות שלנו של סיורי הרצון הטוב של היועצים הרוחניים המתנדבים מבקרות במקומות שאחרת לא היתה להם גישה לכלים המעשיים שיש ב-19 הקורסים מ-'ספר-העזר של סיינטולוגיה'. כל מקום מקבל תוכנית שהותאמה לצרכים המיוחדים שלו. עבור סיור הרצון הטוב בגאנה, הנושא החשוב היה חינוך.

מאחר שגאנה שואפת להגיע לגבהים חדשים, היא תלויה בהצלחה של המנהיגים העתידיים שלה – הצעירים. למרות שחינוך בסיסי ניתן ללא תשלום עם שיעור הרשמה של 84 אחוזים, 623,500 ילדים בגיל בית-ספר יסודי עדיין לא רשומים בבית-ספר. עבור הילדים שרשומים בבתי-ספר, האווירה בבתי-הספר לא תמיד תורמת ללימוד – עם כיתות מלאות מדי, מתקני שירות מינימליים ומחסור במורים שעברו הכשרה ובספרי לימוד. איכות החינוך הירודה משתקפת בתוצאות התלמידים; רק 16 אחוזים מתלמידי כיתות ו' מיומנים במתמטיקה ורק 35 אחוזים מדברים אנגלית.

לפיכך, סיור ה-VMs התמקד בבתי-הספר בגאנה בביקורו במחוזות אדקלו ואגוטיים-זיופה באיזור וולטה. עם אור ירוק מפקידי ממשל מקומיים, הם הכשירו 23 מורים ואת המנהל מתיכון אדקלו על הכלים של ה-VMs.

יותר מ-920 תלמידים עברו דרך הקורסים באוהל ה-VMs שהוקם במתחם עצמו, עם התמקדות בטכנולוגיית הלמידה. התגובה היתה נלהבת כל-כך שצוות ה-VMs נשאר שבוע נוסף להעברה נוספת של התוכנית. המנהל הבכיר של מחוז אדקלו הביע את הכרת התודה שלו ואמר: "אנחנו באמת מעריכים את התרומה יקרת הערך שלכם בבניית היכולות של התלמידים שמפיקים תועלת מהתוכנית".

התלמיד המוביל בבית-הספר הוסיף: "לימוד הקורסים של Scientology היה תוכנית נהדרת שהוכיחה לתלמידים שאכן ניתן לעשות משהו לגבי האתגרים שניצבים בפניהם. התלמידים עכשיו מעזים ומוכנים להתמודד עם משימות קשות".

לאחר מכן הם עברו לתיכון זיופה, שם 987 תלמידים עברו דרך האוהל שהוקם במתחם בית-הספר.

בתיכון אגוטיים, 610 תלמידים עברו הכשרה. כל התלמידים האלה התאספו לחלוקת תעודות אחרונה, שבה הממונה על סיור ה-VMs חילק תעודות סיום לתלמידים ולמורים, בעוד שהוא, בתורו, קיבל מכתבי הערכה מכל בית-ספר ומפקידי הממשל של המחוז.

בסך הכול, הם הגיעו ליותר מ-21,000 איש והקימו 14 קבוצות VMs כדי להמשיך את העברת התוכנית. מנהל התיאום של המחוז סיכם "אנחנו, אנשי אגוטיים אסירי תודה ומאושרים להשתמש בחומרים המוכחים האלה שנבדקו לתועלת העם שלנו. אנחנו מבטיחים לוודא שהזמן, ההקרבות והחומרים שהושקעו בנו יהיו בשימוש לתועלת העם שלנו".ה-VM בינוד שארמה גרם לשינוי אחרי שרעידת אדמה הרסנית פגעה בנפאל.

נוקטים פעולה
הצטרף אלינו להרפתקה מספקת

בין אם במשאית, ברכב ארבע על ארבע או על ארבה, סיורי הרצון הטוב של היועצים הרוחניים המתנדבים נוסעים ברחבי כל יבשת. שום מיקום הוא לא מרוחק או שכוח מדי. אפשר למצוא אותם באפריקה, אוסטרליה, קנדה, אירופה, הודו, מקסיקו, רוסיה, דרום אמריקה, דרום אסיה, ארה"ב, דרום האוקיאנוס השקט והאמזונס.

בכל מקום, הם מקימים את האוהלים הצהובים האמינים, ומזמינים את כולם לעבור הכשרה ב-19 הקורסים מ-'ספר-העזר של סיינטולוגיה'. הם גם מעבירים סמינרים בבתי-ספר, בבתי עסק ובמשרדים ממשלתיים.

עזור לנו לעזור לאחרים עם הכלים האלה שמשנים חיים. הצטרף לאחד מ-18 סיורי הרצון הטוב שלנו בתור מתנדב, להרפתקה המספקת ביותר. צור איתנו קשר לקבלת מידע נוסף.

ראה דוגמה של ההשפעה שיכולה להיות ליועץ רוחני מתנדב ולצוות שלו על האומה שלהם, עם הסיפור של בינוד שארמה מנפאל ב-scientology.tv/Binod-Sharma.הפוך את העזרה לאפשרית

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. תרומתך תממן את הנסיעה של מתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית לקורבנות אסון.