האיטי משיגה כלים כדי להתעלות מעל ההריסות

התושבים של האיטי שכעת הם בעלי הכשרה בתור יועצים רוחניים מתנדבים, עזרו לניצולים אחרים מהוריקן מתיו והעניקו להם את אותה הקלה שהם חוו כשהם קיבלו את הסיוע הראשון שלהם.

תושבי האיטי לא רק חווים את הניסים של טכנולוגיית ה-VM, הם גם לומדים אותה כדי לעמוד על הרגליים בכוחות עצמם.

כאשר ההוריקן מתיו חצה בסערה את האיטי באוקטובר 2016 וגבה את חייהם של יותר מ-1,000 אנשים, יועצים רוחניים מתנדבים מנוסים נשלחו למשימה לטפל במצב החירום ולבנות מחדש את האיזור. הם מצאו כפרים הרוסים ובתים עם לא יותר מחצי דלת ופיסת בטון. אנשי הכפר היו בהלם, חלקם עדיין עומדים ולא עושים כלום שבועות לאחר האסון.

VMs ותיקים כינסו גרעין של 30 VMs מקומיים והחלו לפעול לפי לוח זמנים יומי של סיוע בשעת אסון במהלך היום והעברת סמינרים בשעות הערב, כל אחד מהם על פרק מתוך הסרט 'ספר-העזר של סיינטולוגיה: כלים לחיים׳, כדי שבסופו של דבר כל אחד מהם יהיה VM מוסמך בעל תעודה. הם החלו בחילוץ דברים שימושיים, בנייה מחדש וכל דבר אחר שהיה דרוש – הושיטו עזרה ראשונה, סיועים לאנשים הפגועים, סינון מי שתייה, ניקוי הריסות ועצים שנפלו, בנייה מחדש של כנסיות – כל ההיבטים של מענה בשעת אסון.

בכל כפר חדש אליו הם הגיעו, אנשים התארגנו סביבם והיו נלהבים להיתרם לעזרה. במהרה, כל אנשי הכפר עזרו בזכות הגישה של ה-VM ש-"ניתן לעשות משהו בקשר לזה". לאחר מכן, ה-VMs העניקו הכשרה לאנשי כפר צמאים לידע, וכך השאירו מאחוריהם VMs חדשים. בדרך הזאת – לעזור ואז ללמד לעזור – לאחר ההוריקן ה-VMs הכשירו 1,029 איש, העבירו 2,038 סיועים ועזרו ל-22,718 אנשים.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

הקורסים של היועצים הרוחניים המתנדבים הניתנים ללא תשלום באינטרנט מספקים פתרונות אמיתיים לבעיות אמיתיות בחיים. הנה מה שכמה מהבוגרים, שסיימו לאחרונה קורסים, סיפרו לנו:

א"ר מארגנטינה סיים את הקורס 'טכנולוגיית הלמידה'

מ"א ממצרים סיים את הקורס 'סולם הטונים הרגשיים'

ס"ק מהונגריה סיים את הקורס 'סיועים למחלות ופציעות'

ג"ס מוונצואלה סיימה את הקורס 'אתיקה ומצבי הפעולה'תרום

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. התרומה שלך תממן את דמי הנסיעה של המתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית עבור קורבנות האסון.