בית ליועצים רוחניים מתנדבים בהאיטי

לאחר אירוע הפתיחה, יועצים רוחניים מתנדבים של האיטי מתקנים כביש בקרבת מקום.

ל-VMs מהאיטי יש עכשיו מרכז קבוע משלהם שממנו הם יוכלו להתרחב.

בגיליון האחרון, ראית יועצים רוחניים מתנדבים בהאיטי, שמחדשים ובונים מחדש את המדינה אחרי החורבן שנגרם מההוריקן מתיו. ה-VMs הוותיקים שהתנדבו אחרי ההוריקן הזה מארצות-הברית ומאירופה חזרו מאז הביתה, אבל הם השאירו מאחוריהם גרעין של VMs מהאיטי, שעברו הכשרה וחניכות בטכנולוגיה של ה-VMs כמו סיועים, כדי לקדם את המורשת שלהם של נתינת עזרה.

וכדי להבטיח את הנוכחות הממושכת של תוכנית ה-VMs בהאיטי, ה-VMs של האיטי פתחו מפקדת VMs חדשה בהאיטי. אירוע הפתיחה שלהם קיבל בברכה כ-80 אנשים לביתם החדש של ה-VMs בקארפור. הבניין, שהיה במקור כנסייה שנתרמה על-ידי בישוף מקומי, עומד עכשיו בתור המוקד של המדינה לכל פעילות ה-VMs בהאיטי.

אחרי הפתיחה, ה-VMs לא בזבזו זמן וחזרו אליו. הם הובילו מבצע ניקיון בכל רחבי העיר סביב המפקדה שלהם, כולל תיקון כביש שניזוק שלאחר מכן הניע את פקידי העירייה להחליט לסלול את הכביש בצורה מלאה. ואז, כשההוריקן המפלצתי אירמה איים להכות את האיטי עם רוחות בדרגה 4, ה-VMs של האיטי הכינו את הצוותים שלהם לאסון הבא.

לאחרונה, VMs מהאיטי העבירו שני סמינרים במקום ולימדו יותר מ-450 תלמידים את טכנולוגיית הלמידה של ל. רון האברד, מה שזיכה את ה-VMs של האיטי בתודה אישית מראש עיריית פלייסנס.אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

בתגובה לשריפות שהשתוללו בישראל ללא שליטה, יועצים רוחניים מתנדבים סייעו לאלה שהזדקקו לעזרה יותר מכול – הגברים והנשים שנלחמו בלהבות. הנה מה שהיה להם לומר.

מנהל לוגיסטיקה, מחלקת הכבאות בירושלים

מפקד יחידת הכבאים בחיל האוויר

כבאי

כבאי

כבאיתרום

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. תרומתך תממן את הנסיעה של מתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית לקורבנות אסון.