לורנט נדהלובו מוצא את קולו ואת המטרה לעזור

לורנט נדהלובו מתעסק בתשוקה העמוקה שלו למוזיקה, שנחשפה והשתחררה בעקבות הקורס 'יעדים ושאיפות'.

הדרום-אפריקאי בן העשרים ותשע מצא תשובות לשאלות על חייו האישיים ואת ההנאה בעזרה לאחרים.

לורנט נדהלובו סופר את הימים מאז שהוא התחיל את קורס הסיינטולוגיה הראשון שלו. "החיים שלי היו בתסבוכת. הרגשתי כל-כך מבואס, מדוכא ומודאג. היו לי הרבה שאלות, שלא מצאתי עבורן תשובות נכונות.

לפעמים הייתי הולך לעבודה ורק יושב שם וחושב 'למה אני עובד? למה אני כאן? זה פשוט חסר טעם'."

חבר הבחין במצב הרוח שלו ונתן לו עצה פשוטה. איתה, לורנט היה מסוגל לפתור את הבעיה שהציקה לו, ובקלות שנראתה כמו קסם. החבר הזה היה סיינטולוג.

לאחר מכן הוא קיבל ספר של ל. רון האברד כדי לקרוא אותו. "אחרי שקראתי אותו, ראיתי לפניי את החיים האמיתיים; ומאחוריי היו רק חיים הרוסים חסרי כיוון. ואז חשבתי לצאת להרפתקה ולנסות את זה".

הוא נרשם לקורסי הכלים לחיים של סיינטולוגיה אונליין ללא תשלום, כשהוא מתחיל עם קורס החקירות, קורס שנותן לאדם את המיומנויות הנדרשות כדי לזהות את הסיבות האמיתיות מאחורי הצלחות או כישלונות. היו לו סיטואציות בחיים והוא רצה את אותה היכולת שהיתה לחבר שלו: לחשוף את הסיבות הנסתרות מאחוריהן.

"כשקראתי את הפרק הראשון, הייתי כאילו 'וואו, אני חושב שפספסתי כל-כך הרבה דברים בחיים!' זה כמו ההתחלה של חיים חדשים".

מאז הוא סיים את כל 19 הקורסים אונליין. בזמן שזה יוגדר בתור הישג עבור כל אחד, עבור לורנט יש לזה משמעות מיוחדת בגלל האתגרים הנוספים. "זה לא היה קל להשיג את זה; עם עבודה מאוד תובענית, בלוח זמנים צפוף, זה היה מאוד קשה". אבל הכי מאתגר היה שהוא עשה את כל 19 הקורסים על טלפון סלולרי ישן של בלאקברי עם מסך סדוק ובלי כיסוי לסוללה, שהיתה קשורה בגומייה. "לפעמים הוא פשוט נכבה או קפא באמצע כתיבת מטלה".

אבל לורנט התמיד, כשהוא מוּנַע על-ידי דחף לקבל ידע.

"הקורסים של ל.ר.ה הם ייחודיים כי התוכן של כל פרק משפיע ישירות על החיים שלך. הקורס מדבר אליך. הטכנולוגיה של ל.ר.ה מתקרבת לנפש שלך ומקסימה אותה – ואתה משתוקק יותר ויותר ויותר. הקורסים הם גירוי לחיים שלך. הם מלמדים אותך מה אתה באמת ואת האמת על כל הדברים שסביבך".

עם כלים רבי-עוצמה וביטחון עצמי חדש, לורנט הפך לאדם שחברים ובני משפחה פונים אליו לעזרה. "הם מתקשרים אליי עם הבעיות שלהם. אני גאה מאוד כשהם חוזרים עם תוצאות טובות. כשאני רואה מישהו שמצליח, אני מרגיש מאושר".

"הקורסים של ל.ר.ה הם ייחודיים כי התוכן של כל פרק משפיע ישירות על החיים שלך. הקורס מדבר אליך. הטכנולוגיה של ל.ר.ה מתקרבת לנשמה שלך ומקסימה אותה".

באמצע ההרפתקה הזו, לורנט גילה כישרון חבוי ומה שנראה כמו ההתחלה של ההרפתקה הבאה שלו.

בזמן שהוא עשה את הקורס 'יעדים ושאיפות', פתאום הוא הבין משהו וזה לא הרפה ממנו. "אני יכול להשיג כל מה שאני רוצה. פשוט שמרתי את זה בלב. כל מה שאני רוצה, אני יכול להשיג".

עם המחשבה הפשוטה הזאת – וגם הידע של איך לעשות את זה – הוא החליט לנסות מוזיקה. "פשוט התחלתי להלחין שיר. הלכתי לאולפן והקלטתי אותו. הראיתי אותו לחברים שלי והם אמרו שיש לי כישרון מבריק".

עכשיו הוא עובד על אלבום הבכורה שלו, שישוחרר בעוד כמה חודשים.

"הקורסים שינו את חיי בצורה דרמתית. אני יכול לטפל בסביבה שלי היטב ובביטחון. אנשים מופתעים איך אני מעלה את הרעיונות שלי, איך אני פותר קונפליקטים ואיך אני מנהל את חיי. ורק עם הידע היישומי של ל. רון האברד".תרום

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. תרומתך תממן את הנסיעה של מתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית לקורבנות אסון.