יועצים רוחניים מתנדבים מבודפשט מושיטים יד בכל זמן ובכל מקום שצריך

יועצים רוחניים מתנדבים בבודפשט נותנים סיועים וייעוץ אישי לכל מי שנכנס ל-"אוהל הצהוב" המוכר שלהם.

כל אחד זקוק לעזרה בזמן זה או אחר, בהיבט כלשהו בחייו, בין אם מדובר בייעוץ רוחני או סיוע בשעת חירום, והיועצים הרוחניים המתנדבים האלה מספקים את הכול.

היועץ הרוחני המתנדב הוא יועץ ש-"מלכלך את ידיו" וכפי של. רון האברד הגדיר: "עושה את מה שהוא עושה משום שהוא רואה כי אנשים זקוקים לעזרה והוא יודע שבעזרת סיינטולוגיה ניתן לעשות משהו בקשר לזה".

ובעוד שהמענה בשעת אסון שה-VMs ידועים בו מגיע לכותרות, הדברים שה-VMs עושים יום אחרי יום, בקהילות שלהם, עבור המשפחות, החברים, העמיתים והשכנים שלהם הם השליחות העיקרית שלהם.

לדוגמה, הקבוצה של היועצים הרוחניים המתנדבים מארגון הסיינטולוגיה של בודפשט, הונגריה.

הקבוצה הזאת באופן קבוע מקימה את ה-"אוהל הצהוב" הבולט בכיכרות מרכזיות, ומזמינה את כולם להגיע לאוהל ולקבל עזרה רוחנית ללא תשלום. לא משנה מהי הבעיה, ה-VMs יודעים שניתן לעשות משהו בקשר לזה. הם נותנים סיועים במקום – תהליכים רוחניים שניתנים כדי לעזור לאדם לעמת קשיים פיזיים – ונותנים ייעוץ אישי בכל נושא החל מפתירת סכסוכים בנישואין ועד להתגברות על התמכרות לסמים.

אבל חלק מהידע-איך של ה-VM זה לזהות מתי צריך להתייחס לבעיה גופנית לפני שעזרה רוחנית תביא תועלת. כפי של. רון האברד כתב: "עזרה ראשונה תמיד באה קודם. ... [סיוע] לא יחסום עורק פועם, אבל חוסם עורקים כן".

זה מה שה-VMs עושים יום אחרי יום, בקהילות שלהם, עבור המשפחות, החברים, העמיתים והשכנים שלהם – זו השליחות הראשית שלהם.

לפיכך, בנוסף להגשת עזרה ראשונה בשעת אסון – כמו העזרה שניתנה במהלך השיטפונות בסרי-לנקה בשנת 2016 – הצוות של בודפשט מצא דרך להגיש עזרה לאנשים במצב קריטי עוד לפני שמצב החירום מתרחש, בכך שהחל מ-2002, הם שיתפו פעולה עם הצלב האדום עבור התרמות דם. "אתה יכול להציל חיים של שלושה אנשים עם תרומת דם יחידה", מדווח הצלב האדום. לכן, ה-VMs האלה תרמו דם בעצמם כדי לאפשר לרבים אחרים לחיות.

ולבסוף, דוגמה יותר עבור הולכי הרגל: ה-VMs הבחינו ברחובות ומדרכות מכוסים בקרח ויצאו לעבודה, שוברים ומפנים את הקרח מהרחובות ברובע שלהם.

וכך זה ממשיך – יום ביומו, פעולות גדולות כקטנות – הצוות הזה מבודפשט מושיט יד בכל זמן ובכל מקום שצריך.עובדות

קורסי סיינטולוגיה אונליין
ה-"מה", "איפה" וה-"כמה אנשים" בנוגע להכשרה אונליין ללא תשלום של סיינטולוגיה.

19

קורסים בנושאים שונים

כמו "תשובות לסמים", "איך לפתור קונפליקטים" ו-"תקשורת".

198

מדינות וטריטוריות

שבהן תלמידים נרשמו לקורס של סיינטולוגיה באינטרנט.

16,339

נרשמים חדשים

בשנה האחרונה לבדה – זה יותר מ-44 התחלות של קורסים ביום.

2,083

שיעורים נבדקו

בשבוע אחד בלבד, כל שיעור מייצג עוד פתרון מעשי לאחת מבעיות החיים.

10,440

אנשים קיבלו עזרה

ב-4 השנים האחרונות מתלמידים שמיישמים טכנולוגיה של סיינטולוגיה שנלמדה בקורסים של היועצים הרוחניים המתנדבים.תרום

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. התרומה שלך תממן את דמי הנסיעה של המתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית עבור קורבנות האסון.