למה אנחנו עוזרים

העשור האחרון היה אחד מהעשורים הכי סוערים בהיסטוריה שלנו. אידיאולוגיות מנוגדות, מהפיכות אלימות ומבנה שברירי חברתי-כלכלי הכניס יותר משליש מאוכלוסיית העולם תחת דיכוי, עוני והפרות אלימות של זכויות אדם. טרור ומשבר כלכלי עולמי קורעים את עצם מארג החברה, ומפיצים דפוס חשיבה המונחה על-ידי היסטריה, פחד וחרדה.

אולם, מתח רגשי לא נעצר בגבולות של מדינות קרועות ממלחמה. כאן אצלנו המגיפות מתרבות – מהתמכרות לסמים, עבריינות נוער ובתים הרוסים ועד בערות, אבטלה, והמתח המתלווה לבעיות אלו. בתנאים כאלו, אנשי שירותים ומינהל ציבורי נושאים על כתפיהם משא כבד.

אבל ישנן תשובות – תשובות אמיתיות שעובדות – הן ניתנות על-ידי יועצים מתנדבים בכל מקום שנדרש, עם תוצאות מרשימות. פתרונות אלה מגיעים מהגוף הרחב יותר של טכנולוגית הסיינטולוגיה, והם מיועדים לשימושם של אנשים מכל אמונה.

יועצים רוחניים מונים יותר מ-200,000 איש ונמצאים בכל היבשות של כדור הארץ. הם עובדים ישירות עם מנהיגי קהילות, אנשי ממשל, כוחות סיוע ואזרחים על מנת להביא סדר ועזרה אמיתית ולא משנה מהו המצב.

היועצים הרוחניים המתנדבים מגיעים גם לחברה באמצעות תערוכות מסיירות, כשהם מביאים את העזרה שלהם לערים ולקהילות מרכזיות ברחבי העולם. תוך שהן מבקרות עיר חדשה בכל חודש, יוצרות התהלוכות המסיירות האלה קשר עם אלפי אנשים בכל פעם.

בתוך האוהלים הצהובים המוכרים, כל אחד יכול לקבל עזרה אחד על אחד כדי לטפל בכל בעיה שיכולה להיות לו.

מעבר לעבודה היומיומית שלהם המתמקדת בתחלואים חברתיים, היועצים הרוחניים המתנדבים הם בין הראשונים להופיע כשאסון מתרחש. היועצים מאומנים לפעול במצבי חירום, ומסייעים ככל הנדרש על מנת להקל מיידית על סבל ולהביא סדר לאיזור. ומכיוון שהטכנולוגיה שהם מיישמים היא פשוטה ואפקטיבית, הם מכשירים אחרים במהירות כדי שגם הם יוכלו לעזור.

בזכות המיומנויות הארגוניות שלהם והיכולת לעשות סדר, כמו גם בזכות העזרה האפקטיבית שלהם לקורבנות ולכוחות החירום, הצטרפו אלפים לשורותיהם והיועצים הרוחניים המתנדבים עלו כאחד מכוחות ההצלה העצמאיים הגדולים ביותר בכדור הארץ.

הם הפכו גם לכוח עולמי המביא פתרונות אפקטיביים באיזורי אסון שאינם מגיעים לכותרות: בבתים ובכיתות, בעסקים ובשכונות. הם עומדים הכן 24/7 בכל העולם בקו הפתוח של היועצים הרוחניים המתנדבים.

כל אחד, מכל אמונה, שרוצה לעשות משהו כדי לשפר מצבים סביבו יכול להפוך ליועץ רוחני מתנדב אם הוא לומד את הטכניקות הפשוטות המוצעות חינם בקורסים שבאתר זה. כשהוא מצויד בתשובות אלה, יועץ רוחני מתנדב יכול לעזור לבנות עולם טוב יותר על-ידי השבת סדר, טוב-לב ויושר היכן שצריך.