סקירת קורס
סקירה של הקורס: הדינמיקות של הקיום

במשך אלפי שנים, האדם ניסה לאמוד את מיקומו בעולם החומרני הזה. כיצד עליו להתייחס לשאר החיים, ולחבריו? מהם באמת תחומי האחריות שלו, ולמי?

לא היו קיימות תשובות חד משמעיות – לא מהיוונים העתיקים, וגם לא מהוגי הדעות המטריאליסטים של העת החדשה.

וכך זה נותר עד אשר ל. רון האברד הגשים את יעדו אליו הוא שאף זמן רב: הגילוי של עיקרון מאחד שמתיישם לכלל החיים, מכנה משותף שלפיו כל בני האדם ואכן, כל החיים, יכולים להיות מובנים.

מנקודה זאת בא שטף של תגליות אשר שפכו אור חדש על טבעם של בני האדם והחיים.

העקרונות בקורס זה מסייעים לאדם לפתור את הדילמה המוסרית העתיקה של נכון וטועה ומביאים לידי מישור חדש של רציונליות. בעזרתם, אדם יכול ליצור תיאום בין הפקטורים השונים של הקיום, לקבל את ההחלטות הנכונות כאשר לפניו מספר בחירות ולהשיג נקודת מבט חדשה בנוגע לכיוונים הקיימים בחייו.

מר האברד הרחיב לגבי העקרונות הללו בכתבים והרצאות רבים אחרים. אולם קורס זה והחוברת הנלווית אליו מייצגים את המהות של הנושא וגישה מעשית לחיים מוצלחים, ונמצא בשימוש של מיליונים.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

4 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: הדינמיקות של הקיום

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"ללמוד על הדינמיקות [הדחפים או היצרים השונים שדרכם האדם שורד בחיים] הייתה באמת חוויה מדהימה. עכשיו אני מיודע לדבר נהדר ביותר שיכול לעזור לכולם להבין יותר את הרגשות שלהם ואיך לשנות הכול בחיים שלהם. זהו כלי נפלא לכל אחד, כולל מורים, יועצים, הורים, אנשי מכירות וכל אחד שצריך להתעסק עם אחרים.

מישהי שקיבלה עזרה ממני מאוהבת כרגע, וחופשייה לחלוטין לחוות את היחסים שלה, לאחר שסבלה מבעיה בנושא יותר מעשר שנים, ולאחר שהתבוננה בבעיה מבעד "לעדשות" של הדינמיקות, הבעיה פשוט נעלמה.

עם הכלים והתובנות שנרכשו במהלך הקורס הזה, יכולתי לעזור לאנשים עם הבעיות שלהם (טווח רחב ביותר של בעיות), שהיו קיימות בחיים שלהם יותר מעשר שנים בערך, והכול נפתר בצורה חלקה ביותר.

אני ממליץ לכולם להרשם לקורס הזה". -- ג'.מ.


"הקורס הזה עזר לי להסתכל החוצה מעצמי ולהתייחס לתחומים אחרים שהתעלמתי מהם לעתים קרובות, תחומים שגם אחרים התעלמו מהם לעתים קרובות. המטלות בחלק המעשי של הקורס עזרו לי לבחון דברים בקנה מידה הרבה יותר גדול, במיוחד לגבי קביעת פתרונות אופטימליים.

זה גרם לי סיפוק לעזור למישהי לקבוע פתרון אידיאלי לגבי סיטואציה שהייתה לה, על-ידי שימוש בדינמיקות [הדחפים או היצרים השונים שדרכם האדם שורד בחיים] בתור 'נקודת התייחסות'. זה היה הישג גדול עבור שנינו.

מאז שסיימתי את הקורס התחלתי להיות מעורב, והרבה יותר מתואם, לכל הדינמיקות, בניגוד לרק כמה מהן וזהו ממש ניצחון משמעותי עבורי. תודה עבור ההדרכה, העידוד והתמיכה שלכם בקורס הזה". -- ר. ל.


התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

תוהה אם החלטת את ההחלטה הנכונה?

החיים מלאים בהחלטות קשות, והתשובות אינן תמיד שחור ולבן. איך תדע אם ההחלטות שלך הן ההחלטות הנכונות?

ישנה דרך שבה תוכל לדעת אם ההחלטה היא נכונה או מוטעית, והיא מתאימה לכל בחירה שעליך לבצע בחיים. ברגע שלמדת את העקרונות האלה, תהיה בטוח שבידיך כלי שיכול לעזור לך להחליט את ההחלטות הנכונות בכל פעם.

אתה תקבל גם מידע מעשי שיעזור לך לאזן את שאיפותיך האישיות עם המשפחה שלך, העבודה שלך ועם כל חלק אחר בחייך.

בקורס 'הדינמיקות של הקיום' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • מהו הפתרון האופטימלי לכל בעיה
  • מהי באמת שאיפתו של האדם
  • הדבר האחד המשותף לכל יצור חי
התחל עכשיו >>