סקירת קורס
טכנולוגיית הלמידה

חשוב על כך לרגע: בכל מהלך לימודיך בבית-הספר, האם מישהו לימד אותך אי פעם איך ללמוד משהו?

היום, אנשים מסיימים את בית-הספר כשהם לא יכולים לקרוא או לכתוב ברמה מספקת כדי להחזיק במשרה או לתפקד טוב בחיים. זאת בעיה עצומה. זה לא שיש נושאים שאי-אפשר ללמוד; מה שלא מלמדים הוא איך ללמוד. זהו השלב החסר בכל הקניית השכלה.

ל. רון האברד מילא את החור הזה בכך שסיפק את הטכנולוגיה הראשונה והיחידה של איך ללמוד. הוא גילה את החוקים שעליהם מבוססת למידה ופיתח שיטות מעשיות אותן כל אחד יכול ליישם. הוא קרא לנושא הזה "טכנולוגיית הלמידה".

הטכנולוגיה הזאת מספקת הבנה של יסודות הלמידה ודרכים מדויקות להתגברות על כל המכשולים בהם אדם יכול להתקל בזמן שהוא לומד.

טכנולוגיית הלמידה היא לא קריאה מהירה או טריקים לשיפור הזכרון. לא הוכח שבאמצעותם אפשר להעלות את היכולת להבין את מה שנלמד או שהם מעלים את רמת הקריאה והכתיבה. טכנולוגיית הלמידה מאפשרת לאדם להבין נושא נלמד כך שהוא יוכל לאחר מכן ליישם אותו.

חלק קטן בלבד מכל המאגר של טכנולוגיית הלמידה שפותח על-ידי מר האברד כלול כאן. אולם, הסקירה הקצרה הזאת מכילה יסודות בהם תוכל להשתמש כדי ללמוד באופן אפקטיבי יותר. בעזרת הטכנולוגיה הזאת אתה וכל אחד אחר יכולים ללמוד כל נושא.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

6 עד 7 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: טכנולוגיית הלמידה

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"לפני שעשיתי את קורס טכנולוגיית הלמידה, התקשתי ללמוד נושאים חדשים. תוך כדי הקורס למדתי מה מונע ממני ללמוד. קל מאוד לפספס את המחסומים הללו ללמידה: חוסר מאסה, מדרג תלול מדי, והמילה שאינה מובנת כהלכה.

"אבל עד כמה שקל לפספס אותם, כך הם עוצמתיים בפתירת הסיבה שבגללה לא הצלחתי להבין חלק מלימודי בעבר. רק לאחר שלמדתי את המחסומים הללו ואת הפתרון להם, התחלתי להבין מה למדתי. אבל אפילו יותר מזה, כשממש התחלתי ללמוד את השיטות האלה חוסר היכולת שלי ללמוד דברים חדשים נעלם לחלוטין.

"אני לא חושב שיש משהו שאני לא יכול ללמוד עכשיו. צריך ללמד את זה בבתי-ספר בכל מקום. זה בהחלט יכול לפתור את כל בעיות החינוך שלנו!”  – ד.ט.


"הנושא של המחסומים ללמידה עזר לי מאוד. הוא חידד את החשיבה שלי ונתן לי תשוקה ללמוד. והוא עזר לי לנקות את כל המחסומים שמנעו ממני מלהמשיך את לימודי.

"המילה שאינה מובנת כהלכה: הנושא הזה איתגר אותי מאוד. עכשיו אני יודע איך להתמודד עם המילים הקשות, איך להבהיר אותן ולהמשיך עם הלימודים שלי. בעזרת זה אני אעזור להרבה אנשים שנמצאים בסיטואציה שהם חושבים להפסיק את הלימודים שלהם.

"הבהרת מילים בסיסית: מבחינתי זאת הייתה ממש הצלחה כי כשקראתי את זה ממש התעודדתי. אנשים רבים שמתקשים ללמוד נמצאים בקטגוריה הזאת של פיהוקים או הירדמות תוך כדי קריאה. באמצעות החלק הזה של הקורס הצלחתי להתגבר על הסיטואציה הזאת ואני אעזור להרבה אנשים בעתיד.

"באופן כללי, זה היה קורס נהדר וממש חשוב להרבה אנשים, במיוחד סטונדנטים".  – ס.ס.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

בעיות עם בית-הספר?

האם תהית אי פעם מדוע יש לך קושי ללמוד דברים חדשים בעבודה? האם יש לך מדף מלא ספרים שלא סיימת מעולם?

תלמידים רבים מדי מסיימים את הבית-הספר והמכללות כשהם לא מסוגלים להשתמש במה שהם למדו בבית-הספר. זה לא שהם טיפשים או שהמורים שלהם לא ידעו כיצד ללמד.

קרוב לוודאי שזה מתחיל מהדבר היחיד שחסר ברוב שיטות החינוך – ללמוד כיצד ללמוד מלכתחילה. כולנו הלכנו לבית-ספר ובכל זאת האם אין זה מוזר שאיש לא לימד אותנו כיצד ללמוד?

המידע כאן יכול לעזור לכל אחד לשפר את יכולתו ללמוד. אתה תלמד את המחסומים שנמצאים בינך לבין ההשכלה שלך. ואתה תלמד כיצד להתגבר עליהם.

הטכנולוגיה הזאת תאפשר לך ללמוד כל נושא עם מיומנות ובטחון עצמי.

בקורס 'טכנולוגיית הלמידה' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • מהו הדבר הראשון הנחוץ ללימוד מוצלח
  • המחסום החשוב ביותר ללמידה וכיצד לטפל בו
  • כיצד ללמוד נושא כך שתהיה מסוגל ליישם מה שלמדת
התחל עכשיו >>