סקירת קורס
סקירה של הקרוס: תשובות לסמים

כשאומרים שסמים הפכו להיות הנגע העיקרי של החברה, למעשה לא מתארים את הסיטואציה במלוא חומרתה. אין חלק בחיים שמגפה זאת לא נוגעת בו. תוצרי הלוואי הכי ברורים שלהם הם פשע ואלימות, אבל חוסר מוסריות, נטישת לימודים, ולמעשה, חיים שנהרסו הם תוצרים לא פחות חמורים ונפוצים באותה המידה.

הבעיה אינה מוגבלת רק לסמי רחוב; התוצאות של תרופות וסמים פסיכיאטריים, בין אם הם משככי כאבים, תרופות הרגעה או "נוגדי דיכאון", הם הרסניות באותה המידה.

ל. רון האברד עסק בבעיה הזאת, לא מתוך מטרה לפתור את המחלות הגופניות מהם סובלים אנשים אלא כחלק מהמחקר שלו להביא לשיחרור האדם כרוח, והטיפול במחסומים עליהם היה צריך להתגבר לאורך המסלול הזה. סמים היו מחסום כזה.

עד לזמן בו מר האברד פיתח תוכנית מעשית לגמילה מסמים, לא היה פתרון לבעיה. לתוכניות בהשראה פסיכיאטרית היו יותר כישלונות מהצלחות, וחלקן יצרו רק התמכרויות חמורות יותר. אנשים אחרים שהיו עם כוונות טובות יותר, גילו שרק כוונות טובות זה לא מספיק. הייתה חסרה להם טכנולוגיה שפועלת.

התוכנית של מר האברד מספקת את הטכנולוגיה הזאת. מתן עזרה לאדם לגלות מדוע הוא נטל סמים מלכתחילה, חיסול הנזק הנפשי והרוחני שנגרם על-ידי סמים, וניקוי הגוף ממשקעי סמים שנותרו לאחר שימוש ממושך בסמים, ועד למתן כלים לאדם שיאפשרו לו להישאר נקי מסמים לתמיד, זאת ללא ספק התוכנית היסודית והאפקטיבית ביותר בעולם. היום, כפי שמאות אלפי אנשים יעידו, לראשונה, המכורים לסמים ולאכוהול יכולים לשחרר את עצמם מעריצות זאת, ולהתמודד בחיים עם מרץ ותקוה מחודשים.

הקורס הזה והחוברת הנלווית אליו מכילים חלק מהעקרונות הבסיסיים של התוכנית הזאת, והם מספקים את ההבנה האמיתית הראשונה לגבי בעיות ההתמכרות לסמים.

  התחל עכשיו >>
  פרטי הקורס

  למידה בקלות

  הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

  לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

  משך הקורס

  7 עד 8 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

  חומרי הלימוד

  חוברת: תשובות לסמים

  או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

  חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

  פיקוח

  לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

  ציונים

  מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

  סיום הקורס

  כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

  עזרה

  שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.  התחל עכשיו >>
  סיפורי הצלחה

  "היו לי כמה בני משפחה שהתמכרו לסמים. אני בעצמי הייתי מכור לקפאין ולסוכר בתקופות שונות במהלך חיי. סמים הזיקו ליכולת שלי לעבוד, להתרכז וללמוד.

  קורס החינם און-ליין 'תשובות לסמים' עזר לי להבין מדוע החברים ובני המשפחה שלי לפעמים מתנהגים כפי שהם מתנהגים, וזה עזר לי ללמוד איך סמים השפיעו על ההתנהגות שלי.

  בכך שלמדתי את תשובות לסמים, למדתי איך להימנע מסמים, וגם מהן התוצאות המכאיבות שסמים גורמים. גיליתי שאני מאושר יותר, פרודוקטיבי יותר, מסוגל יותר להתרכז, ושאני נהנה יותר מהחיים. זאת הרגשה נפלאה!"  – ס. ר.


  "אחרי שלמדתי ויישמתי את קורס 'תשובות לסמים' און-ליין, היו לי שתי הזדמנויות נהדרות.

  הראשונה: ללמוד ולגלות איך לטפל בבעיות ולעזור לאנשים בנושא של סמים.

  השנייה: ההזדמנות לדבר עם אנשים על הבעיה הזאת.

  אתם יודעים, לא קשה להאמין שלאנשים רבים אין ידע על סמים ועל תופעות הלוואי הנלוות שלהם. דיברתי עם כמה מחבריי. הם אמרו שהם מעולם לא ניסו משהו כמו אל-אס-די או הרואין. אבל הם יודעים, וגם אני יודע, שהשנה שוק הקוקאין נמצא במגמת עלייה. היעד העיקרי הוא צעירים בגילאי 13 עד 17! הם יכולים למצוא סמים ליד בתי-הספר או דיסקוטקים, בפארק או ברחוב ליד איזשהו פאב.

  דיברתי עם כולם על כל סוגי הסמים. לא רק על אלה שאינם חוקיים, אלא גם על החוקיים: חומרים מלאכותיים ומשככי כאבים. ודיברתי איתם על עד כמה חשוב לנקות את הגוף ולשמור אותו נקי.

  בזכות ל. רון האברד והיועצים הרוחניים המתנדבים, אנחנו יכולים להשתמש בכלים אפקטיביים באמת נגד סמים ולעזור לאנשים".  – נ. ק.


  "בקורס 'תשובות לסמים' ניתנים פתרונות לאחת הבעיות הגדולות ביותר של החברה. בגלל האופי של החברה בימינו, יותר ויותר אנשים חווים את ההשפעות של סמים, וכל השכבות בחברה נפגעות מזה. בקורס 'תשובות לסמים', ניתן למצוא את הסיבה הבסיסית להתמכרות לסמים, או תלות בסמים.

  הוא גם מתאר, בצורה פשוטה למדי, את ההשפעות שיש לסמים על המשתמש, ומראה איך סמים פוגעים בתפקוד של בן אדם.

  למרבה המזל, הוא גם מציע פתרונות לאותן בעיות חברתיות שנוצרו בגלל סמים. באמצעות שימוש בתהליכים אובייקטיביים ונטילת תוספי תזונה כפי שמתואר בקורס, אפשר לעזור למשתמשים בסמים די בחופשיות. לאחר שהם קיבלו עזרה במהלך התקופה הראשונית של הגמילה, אפשר לאחר מכן לחנך אותם באמצעות העברת תהליכים נוספת כדי לעזור להם לטפל בסיבות שנמצאות מאחורי השימוש בסמים.

  היו לי כמה חברים, שבעזרת הקורס הזה הייתי יכול ליידע אותם בנושא ההשפעות של סמים על הגוף והמיינד שלהם. ציינתי בפניהם איך למעשה הם עזרו להם פחות, בניגוד למה שהם חשבו. בנוסף יכולתי להשתמש בתהליכים אובייקטיביים כדי לעזור להם להקל על הגמילה שלהם, ולעוזר להם להיפטר מהדחף לשתות אלכוהול. באמצעות הכלים שניתנו לי בקורס הזה, הייתי מסוגל לדבר עם חברים שלי, ולתת להם כלים לעזור לאחרים וגם להתמודד עם הבעיה הגדולה ביותר של החברה במאה העשרים-ואחת: סמים".  – ק. ה.

  התחל עכשיו >>
  למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

  אתה מרגיש חסר אונים מלהציל מישהו משימוש בסמים? האם התמכרות לסמים הורסת את משפחתך? האם סמים הורסים אדם אהוב לך? האם אתה מרגיש חסר תקווה לגבי עזרה לאדם עם בעיית סמים?

  מגיפת הסמים נוגעת לכל תחום בחיים. פשע ואלימות הם תוצריה הברורים ביותר, אך תוצריה הטרגיים ביותר הם החיים שסמים הרסו או לקחו.

  קיימות תשובות. ביכולתך ללמוד מדוע סמים מזיקים כל-כך לנפש וגם לגוף. בנוסף, תרכש כלים מעשיים שיאפשרו לך לסייע לאנשים להיגמל משימוש בסמים.

  בקורס 'התשובות לסמים' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • כיצד סמים משפיעים על הנפש וגורמים לאיבוד זיכרון
  • כיצד סמים הופכים אדם ל-"אדיש" – חסר רגש, קהה חושים, חסר יכולת ולא ראוי לאמון
  • נהלי סיוע לעזור לאדם להיגמל משימוש בסמים
  התחל עכשיו >>