סקירת קורס
סקירה של הקורס: ילדים

רוב ההורים מעולם לא למדו איך לגדל ילד מאושר ובריא. למעשה, רבים מהם רק מדשדשים דרך התהליך, למרות כל הכוונות הטובות. בעקבות כך, מאוד נפוץ למצוא משפחות לא מאושרות, עם חיכוך תמידי בין הורים לילדים.

זה לא מצב טבעי. למעשה, ניתן להימנע ממנו לגמרי. ל. רון האברד פיתח הרבה שיטות להוציא את המיטב מהילדים – ומההורים שלהם. בקורס הזה ובחוברת המצורפת, תוכל לקרוא על כמה מהשיטות האלה ולגלות איך לגדל ילד בלי לשבור את רוחו, איך לגדל ילד שמוכן לתרום למשפחה, ואיך לעזור לילד להתגבר במהירות על הדברים שמרגיזים אותו מדי יום ועל המצוקות של החיים.

גידול ילדים צריך להיות הנאה. והוא אכן יכול להיות. למעשה, זאת יכולה להיות אחת החוויות האנושיות המתגמלות ביותר. היישום של עקרונות סיינטולוגיה על ילדים יכול להבטיח שהם יהיו שמחים, אוהבים ופרודקטיביים, ושהם הופכים לחברים בעלי ערך בחברות שבהן הם חיים.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

6 עד 7 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: ילדים

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"לקחתי הרבה שיעורים בהתפתחות הילד בקולג', ומה למדתי מהם? שום דבר! ואני חייב לומר, לא הסכמתי עם הרבה מהדברים שהם לימדו. שנאתי בקולג' את הדרך שבה התייחסו אל ילד כאילו היה גזע שונה. אבל בחוברת 'ילדים' כתוב שילדים הם מבוגרים קטנים יותר.

"בספר זה יש שיטות מועילות מאוד שבאמת עובדות. זהו הישג אדיר עבורי, מכיוון שאני עובד עם ילדים בכל יום והמידע בחוברת זאת הוא המידע היחיד שאי פעם קראתי על ילדים שאני באמת מסכים איתו!

אני הייתי ממליץ על זה לכל אחד, לא רק אנשים שיש להם ילדים או שעובדים עם ילדים – כל אחד. כמו כל ספריו של ל. רון האברד, הם קלים לקריאה והבנה, מאורגנים, והמידע הוא לא יסולא בפז". -- א.מ.


"קורס הילדים הציע לי את האפשרות המיוחדת ללמוד על חינוך ילדים הולם, איך לגדל ילד שמח ובריא, וגם את אינסוף היכולות הטבועות שילדים ניחנו בהם.

במהלך קורס זה, למדתי להוקיר, להעריך ולהכיר בתרומות של אחי הקטן לא משנה כמה קטנות הן היו בעיני המשפחה. כתוצאה מזה, אחי הקטן עכשיו חי בעולם אחר, עולם שבו הוא מסדר את החדר שלו בעצמו, שם דברים במקומם הנכון מבלי שמישהו יאיץ בו ולהפתעתי הוא מציע לי עזרה במטבח.

יותר מכך, הפסקתי להפריע לו בהחלטות שלו ולשים לו גבולות קשוחים כמו עם מי מותר לו להתחבר, לאן מותר ואסור לו ללכת וכו'. מאז הוא הפך להיות הילד המקסים שחלמתי עליו. הוא לא מתקומם יותר מכיוון שאני רק עוזר לו ללטש מקצת מההחלטות שלו ואני לא כופה עליו את שלי. תודה לאל, הוא גם הולך בעקבות השאיפה שלו להיות מדען מחשבים".  – א.ט.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

האם אתה מגדל אותם נכון?

האם אתה מודאג בנוגע לבריאות ילדך והאושר העתידי שלו? בתור הורה, האם אתה מודאג מכך שאתה עושה הכול לא נכון?

הורים בימינו מוצפים בעצות בנוגע לגידול ילדיהם – בין אם בעצות של חברים ובני משפחה ובין אם בהרבה תיאוריות עדכניות בנושא של גידול ילדים מפי "מומחים". רוב העצות האלה לא מביאות להבנה טובה יותר של ילדים ולא עושות יותר מדי כדי להקל על חוסר הוודאות של הורים.

אבל קיימות שיטות בסיסיות ומוכחות שעוזרות להפיג את התעלומות של הורים ושנותנות לכל הורה כלים שהוא צריך כדי לעזור לילדים שלו לגדול שמחים, בעלי יכולת ואחראיים.

גלה:

  • איך קשורה משמעת לגידול ילד
  • איך לעזור לילד להחליט מה הוא רוצה מהחיים
  • טכניקות פשוטות שבעזרתן תוכל לסייע לילד שנפצע או שנמצא במצוקה
התחל עכשיו >>