סקירת קורס
סקירה של הקורס: כלים למקום העבודה

צניחה בתפוקה, גלי פיטורין, יחסים מרירים בין ההנהלה לעובדים, מנהלים לא מיומנים ומעשים לא ישרים שמתבצעים בעסק – כל הדברים האלה קורים לעיתים קרובות במקום העבודה. זה לא מפתיע שהפעולה של עבודה היא מקור למתח וחרדה עבור מיליוני אנשים.

כיצד להגביר את היעילות ואת תהפוקה בעבודה, איך לטפל במפחי נפש ובבלבול במקום העבודה ואיך להתגבר על תשישות, הם כולם דברים שמעניינים הן את העובד והן את המנהל. פתרון הדברים האלה יביא לביטחון גדול יותר, וגם לסיפוק גדול יותר.

קורס זה והחוברת התואמת שלו מכילים חלק ממערך העקרונות והטכניקות הנרחב של. רון האברד פיתח עבור יישום במקום העבודה. לא רק שעבודה יכולה להיות מתגמלת ומספקת, אלא שהיא צריכה להיות כזאת, כי היא הפעילות המרכזית ברוב תקופת חיינו. שימוש במידע זה יעזור לך להפוך אותה להיות כזאת בדיוק.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

5 עד 6 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: כלים למקום העבודה

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"הקורס הזה הביא לי הרבה תועלת, ובהחלט הגביר את היעילות והתפוקה שלי במשרד. היישום של הכלים השונים שיפר במיוחד את התקשורת שלי עם חברי לעבודה. בנוסף, זה גם יצר תחושה של אהדה כלפי המכשור בסביבת העבודה שלנו, כמו גם איך ליישם שליטה טובה, ואיך לטפל בתשישות (לא רק אצלי, אלא גם אצל חברי).

אני שמח שחברי לעבודה ואני מהווים עכשיו מקור להישגים והצלחות עבור המשרד שלנו כתוצאה ממה שלמדתי!"  – מ.מ.


"הקורס של 'כלים למקום העבודה' היה חוויה נפלאה. זה בהחלט היה לימוד בעל עוצמה. זה עזר לי לקלוט שאני מסוגל להתגבר על בלבול בקלות רבה, ולהיות מסוגל להכיר בצורה טובה יותר ולהפיק תועלת רבה יותר מכל סוג של מכונה או חפץ שאני עובד איתם באמצעות השימוש ב-'נוהל הגעה ונסיגה', ולעזור לאחרים לעשות את אותו הדבר. בנוסף, זה גם לימד אותי על תשישות במקום העבודה ואיך להתגבר על זה. הקורס הסביר על פתרונות מאוד פרקטיים ופשוטים לבעיות היומיום, שכל אחד יכול להשתמש בהן. אני מאוד מעריך פשטות, ואני חושב שהקורס סיפק פשטות, אבל בצורה בעלת עוצמה ואפקטיבית.

החלק החביב ביותר עלי של הקורס היה החלק של 'צא לסיבוב רגלי'. פשוט ללכת ולהסתכל על הסובב אותך עוזר בצורה מדהימה אם אתה במתח, מרגיש תשוש, וכדומה. בנוסף, גם הרעיון של ללכת ולהסתכל על כל סוגי האנשים השונים שאתה יכול להיתקל בהם בזמן שאתה הולך, הוא רעיון מבריק. זאת צורה נפלאה להרגיש הקלה אם אתה עובד עם אנשים שקשה להסתדר איתם במשך היום.

אני מרגיש שאני יכול להכיר ולהפיק יותר תועלת מכל דבר שאני עובד איתו, פשוט בזה שאני יוצר איתו מגע פיזי ומגדיל את הקשר שלי איתו, בין אם זה מכשור, אדם או הסביבה שלי". – א.ד.


"למדתי די הרבה מהקורס הזה, כשהדבר הראשון הוא העיקרון של 'הנתון היציב'. השתמשתי בזה הרבה פעמים מאז שלמדתי את זה, וזה עוזר לי להישאר בשליטה על מצבים בעבודה ובבית. למעשה, מצאתי עבודה חדשה בזמן שלמדתי את הקורס הזה, אז זה באמת הסתדר מצויין.

השתמשתי בנוהל של 'הגעה ונסיגה' על עצמי בעבודה כשהתחלתי את התפקיד, וזה באמת עזר לי ליצור קשר עם הסביבה שלי במקום העבודה החדש. ובכל פעם שמזג האוויר מאפשר זאת, אני יוצא לסיבוב רגלי בהפסקות שלי.

אני מוצא דרכים חדשות ליצור את העבודה שלי מחדש כל יום, ולשמור שזה יהיה מהנה ומספק. וכל זה הודות לכלים שלמדתי בקורס הזה והשתמשתי בהם".  – ר.ק.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

עובד קשה מדי וגם תשוש?

עבודה תופסת יותר משבע עשיריות מהחיים שלנו. היא קובעת את היכולת שלנו לפרנס את עצמנו ואת אלה שתלויים בנו, מבססת את איכות החיים שלנו ובמידה רבה אחראית לאושר שלנו.

בהתחשב בעובדה שעבודה ממלאת תפקיד כה גדול בחיינו, זה לא מפתיע שאותם החוקים שלפיהם מתנהלים החיים הם גם החוקים שלפיהם מתנהלת העבודה. קיימים חוקי יסוד וקיימת סדרת עקרונות וטכניקות אותם כל אחד יכול ליישם כדי להשיג הצלחה בעבודה. כאן התשובה כיצד מחזיקים במשרה, אמצעים להגברת הפרודקטיביות ואיך לגרום לאדם להיות יותר ממוקד בעבודתו ושהיא תהיה יותר מתגמלת עבורו.

בקורס 'כלים למקום העבודה' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • כיצד לפתור בלבול במקום העבודה
  • נוהל פשוט הפותר תשישות בסיום העבודה
  • כיצד להגביר את היכולת שלך לטפל בכל היבט במשרה
התחל עכשיו >>