הגשת סיוע למשפחות ולילדים בתאילנד עם כלים לחיים טובים יותר

יועצים רוחניים מתנדבים מכשירים תלמידים בבית-הספר היסודי Wat Prapathanporn בנתינת סיועים.

היועצים הרוחניים המתנדבים בתאילנד פועלים כדי להביא שלום בחזרה לאומה תחת שלטון צבאי.

פארק לומפיני בבנגקוק, תאילנד, נקרא על שם לומביני, נפאל, מקום הולדתו של בודהה. הוא הוקם במקור על נכס של בית המלוכה בשנות ה-20 של המאה ה-19 על-ידי המלך ראמה השישי. כמו הפארק, האומה הבודהיסטית נושאת רוח של סובלנות, שלווה ושלום. עם זאת, עם שלטון צבאי במקום מאז הפיכה ב-2014, ישנם גלים בבריכה של תאילנד.

מה שהשיב ניצוץ של תקווה לפארק לומפיני היה האוהל הצהוב בעל שלושת הקודקודים של סיור הרצון הטוב של היועצים הרוחניים המתנדבים של Scientology בדרום-מזרח אסיה. ראש הצלב האדום בסי ראצ'ה ערך את טקס הפתיחה החגיגית, והופעה של תופי ניצחון ורקדנים תאילנדים – שכנהוג משמשים לרומם את מורל החיילים התאילנדים בשעת מלחמה – העלתה חיוכים על פני הנוכחים. ברגע שהאוהל נפתח, נערכו סמינרים על 'סיועים למחלות ולפציעות', על 'יעדים ושאיפות', וסמינר שלישי על קורס התקשורת.

מאחר שהעם התאילנדי חי זמן רב יותר ומביא פחות ילדים, מבנה המשפחה השתנה ממשפחות מורחבות, שנהגו לתת לאנשים קהילה ומערכת תמיכה. במקביל, הורים באיזורים כפריים עניים משאירים את ילדיהם לטיפול הסבים והסבתות, בזמן שהם מחפשים הזדמנויות כספיות טובות יותר בערים האורבניות.

"אוהל הרצון הטוב של 'ניתן לעשות משהו בקשר לזה' הגיע לתאילנד כדי לסייע לתושבים לשפר את היכולות שלהם".

לכן היועצים הרוחניים המתנדבים התמקדו בתמיכה בילדים ובתא המשפחתי. בהתאם לכך, הם נתנו סדרה של סמינרים בבית-הספר היסודי Wat Prapathanporn, והגיעו ל-139 תלמידים, וגם למורים שלהם. הסמינרים התמקדו בכלים של איך להיות שמח ואיך לתת סיועים כדי לעזור בעת מצוקה רוחנית ופיזית. הם גם הכשירו חברים מ-'מתנדבי הבריאות של הכפר' במתן סיועים.

העיתון 'יוניברסל דיילי ניוז' הכריז ש-"אוהל הרצון הטוב של 'ניתן לעשות משהו בקשר לזה' הגיע לתאילנד כדי לסייע לתושבים לשפר את היכולות שלהם". הסיור הגיע ליותר מ-30,000 בני אדם עם המסר של תקווה בחודש הראשון, והם רק מתחילים.עובדות

סיורי הרצון הטוב מגיעים לכל מקום
אין מקום שהוא רחוק מדי או נשכח עבור סיורי הרצון הטוב של היועצים הרוחניים המתנדבים של Scientology.

549

מקומות

בעולם זכו לביקור על-ידי סיורי הרצון הטוב של יועצים רוחניים מתנדבים בשנה האחרונה

23,378

אנשים עברו הכשרה

כיועצים רוחניים מתנדבים על-ידי סיורי הרצון הטוב רק השנה

60,170

קילומטרים

שסיורי הרצון הטוב נסעו השנה כדי להגיע לכל אחד, בכל מקום

135,681

שעות התנדבות

נתרמו בשנה, בהעברת הטכנולוגיה של ל. רון האברד למענה בשעת אסון ולפתירת בעיות בחיים

336,491

אנשים

קיבלו השנה עזרה אחד-על-אחד על-ידי סיורי הרצון הטובעזור להביא הקלה

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. התרומה שלך תממן את דמי הנסיעה של המתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית עבור קורבנות האסון.