סקירת קורס
סקירה של הקרוס: סיועים למחלות ופציעות

במהלך החיים אנשים לפעמים נפגעים. גוף האדם יכול לחלות, להיפצע ולהיפגע בטעות או בכוונה.

במרוצת השנים דתות שונות ניסו להקל על האדם מסבל פיזי. השיטות היו כל מיני דברים מתפילה ועד שכיבה על הידיים, וכל מיני אמונות תפלות החלו כדי להסביר את ההצלחה המקרית שלהם. עם זאת, לא משנה מה הייתה השיטה, האמונה המשותפת הייתה שהרוח יכולה להשפיע על הגוף.

כיום, הרפואה מטפלת בגוף כשמשהו משתבש בו. אך היא מתעלמת כמעט לחלוטין מהקשר שבין היישות הרוחנית לגוף שלה וההשפעה שלה עליו.

העובדה היא, שאחרי כל טיפול רפואי הכרחי, לאדם עצמו יש יכולת עצומה להשפיע על הגוף ועל רווחתו.

ל. רון האברד פיתח שיטות רבות, כחלק מתגליותיו, בנושא ההיבטים הרוחניים והמנטליים של הקשיים הפיזיים של האדם. וככל שפיתח יותר ויותר טכניקות, נוצר גוף חדש של טכנולוגיה ושמו "סיועים".

השימושים של הסיועים הללו הם כמעט בלתי מוגבלים. הם תמיד עוזרים ולעתים קרובות עושים ניסים. עשרות סיועים קיימים כיום למגוון רחב של מצבים, וכמה מהסיועים הבסיסיים שנמצאים בשימוש הרב ביותר כלולים בקורס זה ובחוברת הנלווית.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

4 עד 6 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: סיועים למחלות ולפציעות

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"אני המשכתי לחפש עד שמצאתי את סיינטולוגיה ואת הסיועים שלה. עכשיו אני יכולה להגיד שמצאתי את מה שחיפשתי. מאז שהתחלתי ליישם את הסיועים, קיבלתי את היכולת לעזור ולהשפיע על הגוף ובריאותו.

זה דבר נפלא לראות אנשים נעשים בריאים ולשנות את החיים שלהם. יש לי עכשיו יותר חברים, והתחלתי ללמד את הנושא של סיועים בארגונים שאליהם אני שייכת.

לחיים שלי יש עכשיו מוטיבציה פרקטית, ואני יודעת שאני אעזור לאנשים למשך הרבה זמן, כי מצאתי דרך בעלת עוצמה לתרום לא רק לקהילה שלי, אלא גם לכל המדינה". -- פ.נ.


"הודות לקורס הזה אני עכשיו מסוגלת שוב לישון. לפני כן, היו הרבה פעמים שלבן שלי בן הארבע היו כאבים ברגליים. בדרך כלל היו לו את הכאבים האלה כשאני בעצמי הייתי עייפה ולא נשאר לי כוח לטפל בו.

אבל כשלמדתי על הסיועים והתחלתי ליישם אותם, יכולתי לטפל בו ולהרדים אותו שוב, לעתים קרובות בפחות מחמש דקות. זה עזר לנו המון. הוא היה מסוגל לישון, ונראה שהוא ישן בלי כאבים, ולי הייתה כזאת הקלה מזה שמצאתי דרך לעזור לו ולכל משפחתי (כי גם הם סבלו). זה כל-כך קל כשאתה יודע מה לעשות. הלוואי שכולם היו יודעים על זה ומנסים את זה". -- מ.ה.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

האם היית רוצה לעזור לאדם חולה?

כיצד אתה או כל אחד אחר תוכלו להחלים מפציעה מהר יותר?

כשאנו עומדים מול מחלה או פציעה של חבר או בן משפחה, כולנו היינו רוצים לעזור לו ולגרום לו להקלה מסוימת. ישנן טכניקות שאתה יכול ללמוד כדי לעשות בדיוק את זה. הן נקראות "סיועים", וקל ללמוד אותן ופשוט לבצע אותן. יחד עם טיפול רפואי, סיועים יכולים להאיץ באופן משמעותי את משך ההחלמה וההתאוששות. ועל-ידי הענקת סיוע לאדם אחר, אתה מקבל סיפוק מכך שאתה יודע שעזרת.

בקורס 'סיועים למחלות ולפציעות', און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • מהם העקרונות מאחורי סיועים
  • סיועים להקלה על כאב וסבל
  • סיוע לאדם חסר הכרה וסיוע נוסף כדי להפוך אדם שיכור לפיכח
התחל עכשיו >>