סקירת קורס
סקירה של הקורס: תקשורת

ל. רון האברד כתב: "אדם חי במידה שבה הוא יכול לתקשר". ותקשורת היא היבט של החיים שהוא באמת חקר מאוד לעומק, ולבסוף כתב מאות אלפי מילים על נושא חיוני זה. מיומנויות תקשורת הן נחוצות בכל תחום של אינטראקציה בין אנשים. למעשה, בסופו של דבר, לא משנה באיזו רמה, תקשורת היא הפעילות היחידה המשותפת לכל בני האדם.

היתרונות של תקשורת יעילה הם רבים מכדי למנות, מכיוון שהיא מעשירה את כל היבטי החיים, מההיבט האישי עד להיבט המקצועי. היכולת לתקשר היא חיונית להצלחה של כל פעילות.

בחוברת זאת אתה תלמד ממה מורכבת תקשורת טובה ואיך לזהות את התקשורת הגרועה, מהם המרכיבים של תקשורת ואיך להשתמש בהם, ומדוע יותר תקשורת, לא פחות, מביאה חופש גדול יותר.

בקורס זה ובחוברת הנלווית לו כלולים גם תרגילים רבים שמר האברד פיתח כדי לשפר את רמת התקשורת של האדם, ויש להם יישום מעשי רב בחיים. הבנה מעמיקה של נתונים אלה מספקת לך כלים שאתה יכול להשתמש בהם לנצח.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

12 עד 15 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: תקשורת

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"כולנו מעורבים בסוג כלשהו של תקשורת בחיי היומיום, אבל המשמעות האמיתית של תקשורת היא מה שלמדתי בקורס האון-ליין של היועצים הרוחניים המתנדבים. לפי ההגדרה, ידעתי רק שהמשמעות של תקשורת היא להעביר רעיונות ומידע אל אדם אחר, וכדי שתתרחש תקשורת היא צריכה לנבוע מאדם כלשהו וצריכה להיות משודרת לאדם אחר שמקבל אותה ומאשר שהוא קיבל אותה.

אחרי שסיימתי את הקורס הזה, למדתי את המטרה והחשיבות האמיתית של תקשורת. למדתי לא רק איך לתקשר בצורה אפקטיבית, אלא גם איך לגרום לכך שיכירו אותי, וזאת על-ידי שימוש בדרכים אפקטיביות לתקשורת. למדתי גם על המחזור של תקשורת חד-כיוונית והמחזור של תקשורת דו-כיוונית.

הקורס הזה בהחלט עזר לי לשפר את יעילות עבודתי. אני עובדת כמזכירה במגזר הרפואי ותקשורת היא אחד מהתפקידים הראשיים שלי. זה היה קורס מאוד מועיל וזאת הייתה חוויה באמת גדולה לסיים את הקורס הזה. אני מודה לכם, היועצים הרוחניים המתנדבים, על כך שאיפשרתם לי את ההזדמנות הגדולה הזאת".  – ק.ק.


"החוברת הזאת הייתה מאוד מעניינת כי אדם חושב 'אני מתקשר בדרך כזאת או אחרת כל יום, מה יש עוד ללמוד בקשר לזה?'. תקשורת היא משהו קריטי, והחוברת הזאת לימדה אותי בדיוק איך לתקשר באופן אפקטיבי. מה יותר אפקטיבי מאשר לומר מה שאתה מתכוון, ושאנשים אחרים באמת יבינו אותך?

החוברת לימדה אותי איך לחפש אצל אנשים אחרים אחר סימנים שמעידים שהם לא מבינים, ואיך לתקשר בצורה נכונה כך שהם יבינו. זה כל-כך מעניין שהספר מראה לך את הסוגים השונים של תקשורת ומלמד אותך איך לשפר אותם וגם נותן לך את הידע לגביהם. יש כל-כך הרבה אנשים שחושבים שאם הם מדברים אז הם מְתֵקשרים, אבל יש עוד כל-כך הרבה לדעת בנושא הזה!".  – א.פ.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

בעיות בתקשורת?

האם אתה מרגיש מדי פעם שאתה מדבר אבל אף אחד לא מקשיב? האם אתה מתקשה להעביר את הרעיונות שלך לאחרים?

מיומנויות תקשורת הינן חיוניות בכל דבר שאנו עושים בחיים. למעשה, בסופו של דבר, בכל רמה שהיא, תקשורת היא הפעילות היחידה שכל בני האדם חולקים.

היתרונות של תקשורת יעילה הינם רבים מכדי למנות, מכיוון שהיא מעשירה את כל היבטי החיים, מהאישיים ועד למקצועיים. היכולת לתקשר הינה חיונית להצלחה של כל דבר שאתה רוצה לעשות בחיים.

קיימת נוסחה מדוייקת לתקשורת אשר, כשמבינים ומיישמים אותה, מובילה ליכולת רבה יותר לתקשר. וגם כאן ישנם תרגילים שכל אחד יכול לעשות כדי לשפר מיומנויות תקשורת אישית וכך להנות מהצלחה רבה יותר בחיים.

גלה:

  • מהי ההגדרה המדוייקת של תקשורת
  • המבנה המדויק של כל כשל בתקשורת
  • תרגילים שיאפשרו לך לתקשר בנוחות עם כל אחד.
התחל עכשיו >>