סקירת קורס
סקירה של הקורס: איך לפתור קונפליקטים קונפליקט

נראה שלעתים קרובות אנשים מתקשים להסתדר עם אחרים. משפחות מתווכחות בינהן, שכנים מגיעים למכות, מדינות יורות זאת על זאת. האם זה מה שצריך להיות?

אנתרופולוגים, סוציולוגים, פסיכולוגים ואחרים אומרים שכן.

לאחר שהם בחנו את ההיסטוריה הארוכה של ההתנהגות חמומת-המוח של האדם, הם טוענים שלאדם יש אינסטינקטים של חיה, או שהוא אנטי-חברתי ואלים מעצם בריאתו.

האמת היא, שהאדם הוא די שליו. אבל אפשר לדחוף אותו, באופן אישי ובאופן קולקטיבי, לשנאה ולאלימות.

במהלך מחקר על הגורמים לאלימות, ל. רון האברד חשף חוק בסיסי וטבעי לגבי יחסי אנוש, שמסביר מדוע כל-כך קשה לפעמים לפתור סכסוכים בין אנשים. והוא סיפק כלי שערכו רב ביותר, אשר מאפשר לאדם לפתור כל סכסוך, בין אם זה סכסוך בין שכנים, בין עמיתים לעבודה או אפילו בין מדינות.

בקורס הזה ובחוברת הנלווית אליו, אתה תגלה איך לעזור לאחרים לפתור את חילוקי הדעות בינהם ואיך לשקם יחסי ידידות. שלום והרמוניה בין בני אדם יכולים להיות יותר מאשר רק חלום. יישום נרחב של החוק הזה יהפוך זאת למציאות.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

6 עד 7 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: איך לפתור קונפליקטים

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"הורי נשואים מזה 35 שנה. במשך הזמן הזה הם הביאו לעולם 4 ילדים, בן אחד ו-3 בנות. בתור הבכור, הייתי עד לבעיות קשות מאוד בנישואים שלהם שכללו מריבות בלתי פתורות שגרמו לאמא שלי להחליט באופן סופי לסיים את הנישואין.

לאחר שעשיתי את קורס 'איך לפתור קונפליקטים' החלטתי ליישם את מה שלמדתי כדי לפתור את הקונפליקט המתמשך בינהם. השתמשתי בחוק הצד השלישי והצלחתי לאתר את האדם החבוי שגרם לקונפליקט. זאת הייתה אישה מבוגרת שאבא שלי ניהל איתה רומן לפני שהוא התחתן עם אימא שלי. מאותו זמן היא יצרה דו"חות כוזבים – שאמא שלי מנהלת רומן ארוך שנים עם בחור צעיר שהיא מכירה.

הצלחתי לפתור את הקונפליקטים האלה, וכיום ההורים שלי מצליחים להסכים על נושאים שבעבר הם רק התווכחו עליהם. כיום אנחנו יכולים לחייך כשאנחנו יושבים כולנו בנוחות בסלון עם שני ההורים שלי – מצב שהיה בלתי אפשרי בעבר. זאת הייתה התופעה הכי מדהימה שראינו אי פעם. הטכנולוגיה הזאת עבדה כמו קסם!" -- ר.ק.נ.


"רוב האנשים שוחרי שלום ולא אוהבים קונפליקטים. אני מכליל את עצמי בקבוצה הזאת. אבל הקורס 'איך לפתור קונפליקטים' ממחיש כיצד צד שלישי שמפיץ דו"חות כוזבים וקליטות חושיות כוזבות יכול לדחוף אנשים לקונפליקטים, ובעצם ליצור קונפליקט בין אנשים אחרים.

הקורס הזה נתן לי מספר רב של כלים שעוזרים להמנע ממניפולציות שאנשים אחרים מפעילים, לגלות מיהם האנשים שמפעילים מניפולציות, לפתור קונפליקטים קיימים ולהתמודד עם אנשים מניפולטיביים בדרכי שלום על מנת להבטיח שהם לא יגרמו עוד בעיות, כאוס וקונפליקטים בחיים או בעבודה שלי.

שימוש בכלים האלה בעבודה שלי עזר לי להתמודד עם עובד בעייתי במיוחד שגרם למריבות בין שאר העובדים. זה גרם לירידה בפרודוקטיביות, למערכות יחסים הרוסות ולהמון לחץ ומריבות במחלקה שלי. אבל כשיישמתי את הכלים שמר האברד מלמד, הצלחתי להתמודד עם המצב, וכמו קסם, אווירה של שלום והרמוניה השתררה במחלקה שלי. זוהי טכנולוגיה מדהימה". -- ס.ר.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

סכסוכים?

האם מישהו שהיה פעם חבר קרוב לא מדבר איתך יותר? האם יש לך משפחה או חברים שכל הזמן רבים? האם יש לך עמיתים לעבודה שנמצאים בסכסוך אחד עם השני?

קונפליקטים הינם נפוצים כל-כך בעולם כיום, עד שרוב האנשים לוקחים זאת כמובן מאליו שכך החיים אמורים להיות. עם זאת אין זה טבעי ששני שכנים יריבו כל הזמן או שבעל ואישה יתווכחו האחד עם השני כל הזמן. ואין זה דבר טבעי שעימותים מתמשכים יתקיימו בין מדינות ויתלהטו עד למלחמה.

ישנו חוק טבע בסיסי לגבי יחסי אנוש שמסביר מדוע קשה לעתים קרובות כל-כך לפתור קונפליקטים בין אנשים – החל מוויכוחים משפחתיים ועד יריבויות בינלאומיות. אם כן, כאן נמצא הכלי שאתה יכול להשתמש בו כדי לגלות את המקור לכל קונפליקט ולפתור אותו.

בקורס 'כיצד לפתור קונפליקטים' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • מה באמת ליבה את הסכסוכים הגדולים ביותר בהיסטוריה
  • מה גורם לסכסוכים להמשיך להתקיים
  • כיצד לגלות מקור לסכסוכים בחיים שלך
התחל עכשיו >>