סקירת קורס
סקירה של הקורס: שלמות אישית ויושר

מה גורם לאנשים לסגת מהשתתפות בחיים? ילד חסר דאגות גדל והופך לבן-עשרה מאופק וזהיר. אשת קריירה מצליחה שעוזבת מערכת יחסים אישית אחת אחרי השנייה סובלת מחוסר הערכה עצמית. אדם שיוצא לפנסיה מסתכל לאחור על חייו בחרטה בנוגע לבחירות שעשה.

ישנה סיבה לכל התרחישים המאוד שכיחים האלה. הם לא "פשוט קורים", והם גם לא נתונים לידי הגורל. ל. רון האברד אסף גוף מחקר עצום אשר מטפל ופותר ישירות את הסיבה המונחת בבסיס הנסיגה מאחרים ואובדן השלמות האישית.

והוא פיתח דרך מדויקת עבורך לעזור לאחרים להשיג חזרה את תחושת היושר וההערכה העצמית שלהם. חלומות מנופצים וחרטה בנוגע לעבר לא חייבים להמשיך להוציא אנשים ממעורבות בהווה.

ישנו מנגנון אמיתי שגורם לאנשים לסגת ממערכות יחסים, ממשפחות, מקבוצות, ואכן, מחלומותיהם.

וניתן לפתור מצבים כאלה. בחוברת זאת ובקורס הנלווה אליה, אתה תגלה איך אתה יכול לעזור לאחרים להשיב את השלמות האישית שלהם – ואת ההתלהבות שלהם מהחיים. זוהי השקפה חדשה על בעיה ישנה, ופירוש הדבר הוא שאתה כבר לא צריך לשבת בחיבוק ידיים ולהסתכל בחוסר אונים על סבלם של אחרים. במקום זאת, יהיו לך כלים שפותרים סבל כזה באופן יסודי.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

6 עד 7 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: שלמות אישית ויושר

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

עשיתי את הקורס שלמות אישית ויושר והפקתי ממנו רבות! חומרי הקורס היו קלים לקריאה ומאוד יסודיים. למדתי הרבה על עצמי באמצעות יישום הנתונים שבקורס. אחר כך עזרתי לעמיתה בעבודה בכך שגרמתי לה ליישם את אותם הנתונים, והיא עשתה כמה פריצות דרך רציניות. אף פעם לא ראיתי אותה כל-כך מאושרת. הטכנולוגיה הזאת היא קלה וישירה, אז אין בעיה להתחבר אליה.

הבעיה אצל רבים כל-כך היא, שהם לעיתים קרובות מצדיקים דברים שפוגעים בצורה גלויה בצוותים שכל-כך זקוקים לשיתוף פעולה, נוצרים מידע אחד מהשני, על מנת לכסות על חייהם ועל כשלונותיהם.הקורס הזה מכל מקום מציל מקומות עבודה, צוותים ורגשי אשמה.עם הטכנולוגיה הזאת, גם אתה יכול להיות נקי מרגשות אשמה וחזק יותר.אני אסיר תודה על הטכנולוגיה הזאת ואני נדהם מהשינוי שהיא יוצרת!" -- מ.ק.


"בשעה שקראתי את החוברת שלמות אישית ויושר, היו כמה דברים שמיד התבהרו בנוגע לשאלה מדוע סיימתי כל-כך הרבה חברויות, ניתקתי קשרי משפחה ולמה נפרדתי מבעלי. במבט לאחור על האירועים האלה, תמיד תהיתי למה עשיתי ואמרתי דברים שידעתי שיגרמו לאנשים להתרחק ממני או לא לרצות איתי שום קשר. היו מקרים כל-כך גרועים, שחשבתי שאני משתגעת משום שהם היו כל-כך חסרי היגיון.

כשקראתי את החומרים של הקורס הזה, קיבלתי את התשובות שחיפשתי. הרגשתי כזאת הקלה, שהתחלתי לבכות. בכיתי הרבה כשקראתי את החוברת הזאת, כי הבנתי שהתייחסתי לחברים שלי, למשפחה שלי ולבעלי בצורה ממש לא הוגנת.

זה טוב להתוודות, וזה דבר שעשיתי פעמים רבות. אך, ללא ההבנה של למה עשית את מה שעשית, זה רק דיבורים. אין הקלה, מרפא או שיקום. הייתי בקבוצות תמיכה ועזבתי כשאני מרגישה יותר אשמה ועול גדול יותר רובץ עלי, משנכנסתי אליהן. אתם יכולים לדמיין מה יהיה אפשר להשיג אם קבוצות תמיכה, פסיכולוגים, פסיכיאטרים ויועצים יקראו את החוברת הזאת עם הלקוחות שלהם או עם החברים בהן ויעשו את המטלות המעשיות ביחד? אני מאמינה ששיעור הפשיעה ירד באופן דרסטי בעולם כולו!

כשביצעתי את המטלות המעשיות שבקורס 'שלמות אישית ויושר', יכולתי להשתמש בעצמי כדוגמה בכל אחת מהן. כשהגיע הזמן לעשות את המטלה המעשית האחרונה, עשיתי אותה על עצמי כך שאני אדע איך להסביר אותה בקלות למישהו אחר. לא העלתי בדעתי איזו השפעה מעמיקה תהיה לזה עלי. כל מעשה מזיק ונצירה שכתבתי, העלו את רגשות האשמה והבושה על מה שעשיתי ואמרתי. כשהבנתי מדוע עשיתי כל אחד מהם, ניטרלתי אותם ואת הכוח שלהם להשפיע על החיים שלי. ובכל פעם בכיתי. אני מאמינה שאלה היו דמעות אושר על כך שאני כבר לא צריכה לשאת איתי יותר את הכאב ואת הבלבול. כעת כשאני מסתכלת במראה, הפנים שלי נראות בהירות ומאושרות יותר. עכשיו האני האמיתי שלי מתגלה.

כשביתי ולקוחה שלי עשו את אותו הדבר, זה היה כאילו שמישהו פרץ סכר של מילים ודמעות. לא רק שהבת שלי העלתה את המעשים המזיקים ואת הנצירות שלה על הנייר, אלא גם סיפרה לי בעל-פה הרבה דברים שהיא שמרה לעצמה כי היא לא רצתה לפגוע ברגשותיי או לגרום לי לכעוס עליה. הבת שלי לא סתם מספרת לי על דברים, היא מדברת איתי עכשיו.

הלקוחה שלי ואני התחלנו לעשות את אותו הדבר הבוקר בבית שלי. היא לא עזבה עד הלילה כי היינו צריכות לעשות הפסקות כדי לאכול ולתת לה לבכות ולהירגע כדי להמשיך לכתוב. כשהיא הלכה, הפנים שלה נראו צעירות בכמה שנים, העיגולים השחורים סביב עיניה כמעט נעלמו, והיא חייכה לראשונה מאז שהיכרתי אותה". -- מ.ב.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

נסוג מהחיים?

מדוע אתה מתרחק מאנשים שפעם אהבת? האם המעשים הלא הגונים שעשית בחייך עדיין רודפים אותך?

אם אי פעם אכזב אותך פתאום מישהו שבטחת בו, אם מישהו שאהבת בגד בך, אם רימה אותך סוחר, אז אתה מכיר את הכאב והמחיר של חוסר יושר.

ואם תהית אי פעם מה גורם לך להפסיק להשתתף בפעילויות שפעם נהנית מהן, כאן תמצא את התשובה.

עם הידע שבקורס הזה אתה יכול לעשות צעד החלטי לעבר הבהירות ושפע האושר שהופכים את החיים לכאלה שכדאי לחיות אותם.

גלה:

  • מה ההבדל בין שלמות אישית, אתיקה וכללי מוסר
  • כיצד המושגים של צודק/נכון ומוטעה מתייחסים להישרדות שלך
  • כיצד מעשים לא הגונים מפריעים ליכולת של האדם לשרוד וכיצד יוכל לשחרר את עצמו מהנטל הזה
התחל עכשיו >>