סקירת קורס
סקירה של הקורס: חקירות

אנשים רבים עוברים דרך החיים די במקריות, כשהם מחפשים רעיונות שיסבירו למה הפרוייקטים שלהם משתפרים או מתדרדרים, למה הם מצליחים או למה הם לא מצליחים. ניחושים ו-"תחושות בטן" הם לא משהו שאפשר לסמוך עליו. ובלי הידע איך באמת לחקור סיטואציות, טובות או רעות, תוך קבלת העובדות האמיתיות, אדם נסחף ללא כיוון בים של נתונים שלא עברו הערכה.

חקירה מדויקת היא למעשה משהו נדיר. בעניינים שהוא לא מבין, הנטייה של אדם היא לקבל את ההסבר הראשון שמציעים לו, לא משנה עד כמה הוא פגום. לכן למעשה לא השתמשו בטכנולוגיית החקירות ולא שיפרו אותה. אבל ל. רון האברד גילה פריצת דרך בנושא הלוגיקה וההיגיון, שהובילה לכך שהוא פיתח את הדרך האפקטיבית האמיתית הראשונה לחיפוש ולמציאה באופן עקבי את הסיבות האמיתיות לדברים.

לדעת כיצד לחקור נותנת לאדם את הכוח לנווט דרך אוסף העובדות והדיעות האקראיות ולצאת משם עם הסיבות האמיתיות מאחורי הצלחה או כישלון של כל תחום בחיים. באמצעות מציאת הסיבה האמיתית שבגללה הדברים הם כפי שהם, אדם יכול אז לתקן ולשפר סיטואציה – כל סיטואציה. זאת טכנולוגיה רבת ערך עבור אנשים מכל שכבות החיים.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

8 עד 10 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: חקירות

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"למדתי איך להשתמש בגישה מעשית יותר למציאת פתרונות לבעיות ונושאים נפוצים, שאחרת הייתי מתקשה לפתור.

קורס 'חקירות' נתן לי נקודת מבט שונה בכל הקשור לדרך בה יש להסתכל על בעיה ולנתח אותה. הוא הראה לי איך להסתכל באופן ממוקד יותר על הנושא המדובר ואיך למצוא פתרונות מעשיים יותר לבעיה.

הוא בהחלט יעזור לי יותר בצמיחה המתמדת שלי כסיינטולוג ויעזור לי בעסקים היומיומיים שלי ובחיי הפרטיים. הוא ייתן לי נקודת מבט שונה בפתירת הבעיות שלי בחיים. שוב תודה".  – ה.ס.


"בקורס הזה למדתי איך לחקור איזור שיש בו דברים שהם לא בסדר, כדי למשוך בחוטים ולהמשיך לשאול שאלות באיזורים הלא הגיוניים, עד שהנתונים נחשפים וניתן לטפל בסיטואציה ולתקן אותה. למדתי את כל ה-outpoints הספציפיות שיכולות להתקיים בסיטואציה והתאמנתי למצוא אותן עד שהרגשתי בנוח איתן. עשיתי את זה גם עם הנקודות החיוביות, כדי להיות מסוגל למצוא ולחזק אותן.

למדתי גם על החשיבות של קיום מצב אידיאלי שאליו ניתן להשוות את המצב הנוכחי. למדתי את פעולות החקירה הדרושות כדי לגלות מידע ולהיות מסוגל לתקן דברים על-ידי ביצוע חקירה נכונה ברצף הנכון, ולגלות את ה-"למה" הנכון שעומד מאחורי הדברים כך שיהיה ניתן לטפל בסיטואציה".  – ס.פ.


"לכל דבר יש סיבה מאחוריו. וסיינטולוגיה נתנה לי את היכולת ללמוד מהן הסיבות האלה ולשלוט בהן. המיומנות של חקירה – היכולת לחשוב בצורה הגיונית ולהגיע לשורש הדברים – מאפשרת לי לבדוק כל סיטואציה בכל איזור של חיי, לטפל בה ולשפר אותה. הצלחתי לזהות outpoints בסביבת העבודה שלי, ולטפל בהן כך שהעסק שלי יהיה יותר קרוב לעסק אידיאלי. לא עובר יום בלי שאיישם את הטכנולוגיה של מר האברד כדי לשפר את החיים שלי בדרך כלשהי".  – ס.ר.

 

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

הכישלונות מתסכלים אותך?

כשדברים לא הולכים כמו שצריך, האם אתה תוהה מה הסיבה לכך? האם היית רוצה לרדת לעומק הסיבה מדוע דברים לא מסתדרים? האם ההצלחה או הכישלון שלך הם פשוט רק עניין של מזל?

קח עיתון ומצא הסברים שונים של מנהלי תאגידים ומנהיגים פוליטיים לגבי הסיבה לכך שמניות חברה נפלו או שיוזמות פוליטיות התפוצצו. אולם אם הם באמת היו יודעים את הסיבות, הם היו מצליחים לשפר את הדברים באופן מיידי.

כל אחד יכול ליישם חקירות בכך שיסתכל ויגלה את הגורמים האמיתיים של הצלחה או כשלון. זוהי שיטה המבוססת על היגיון, שזהו נושא של שיקול דעת, וכאשר מיישמים אותה ניתן לתקן ולשפר כל מצב.

בקורס 'חקירות' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • כיצד לנתח סיטואציה
  • התפקיד שממלאת ידיעת הנושא בתהליך של לחזות את המצב האידיאלי
  • כיצד למצוא "למה" נכון שיפתח את הדלת לטיפול אפקטיבי
התחל עכשיו >>