סקירת קורס
סקירה של הקורס: נישואין

בעוד שבעבר הייתה המשפחה הבסיס היציב שעליו הכל נבנה, שאריותיה המרוסקות מהוות כיום מקור לרבות מבעיותיה של החברה. ובעוד שמספר המתחתנים עדיין עולה על מספר המתגרשים, הפער מצטמצם במהירות. נישואין מתקדמים במהירות לעבר הפיכה למוסד כושל.

ל. רון האברד כתב בהרחבה על יחסים בין-אישיים, וחלק גדול מזה חל על יחסים אלה, שהם האישיים ביותר. בקורס הזה ובחוברת הנלווית, אתה תגלה שיטות לגרום לנישואין לעבוד, למה נישואין רבים נכשלים, איך לגלות עם בני זוג מתאימים היטב זה לזה, ואיך להציל נישואין כושלים.

בעוד שהמגזינים מלאים בעצות של פסיכולוגים "להמונים", המגמה רק הלכה והחמירה. כאן תמצא פתרונות אמיתיים – פתרונות מעשיים – שניתן ליישם אותם כדי לשפר כל מערכת יחסית אינטימית.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

4 עד 5 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: נישואין

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"קורס הנישואין היה מועיל מאוד באופן שעזר לבעלי ולי להבין טוב יותר זה את זו, בכך שלמדנו לכבד זה את זו, להפגין יותר יושר ואמון, ולדבר כאשר אנו מוטרדים ולא לצבור כעסים.

היינו על סף היפרדות, חשבנו שאין כל אפשרות לתקן את הנזק. אחד הדברים שחסרים לנו במסורת האפריקאית הוא תקשורת, היות והבעל הוא תמיד הבוס וצודק בכל המובנים. בתרבות שלנו, הגברים הם הדומיננטיים, הנשים נרתעות מלהביע את רגשותיהן, וברוב המקרים זה מסתיים בגירושין. אין לנו יועצי נישואין כדי לשקם נישואין.

אני רוצה להודות לארגון הסיינטולוגיה. לאחר שקראתי את החוברת הזאת, התחלתי ללמוד ולהבין שנישואין הם הבסיס של היחידה המשפחתית".  – ג'.פ.


"כאשר עמדתי מול אתגרים בחיי הנישואין שלי, חשבתי שאני הולכת להתגרש עד שגיליתי את היועצים הרוחניים המתנדבים באינטרנט. חיי היו אומללים מאוד, ולא היו לי רגעי אושר עם בעלי.

לאחר עשיית קורס הנישואין, גיליתי את עצמי מחדש וכוחותי שבו אלי. גיליתי שאני מסוגלת לשוחח עם אנשים שיש להם בעיות בחיי הנישואין ומצאתי את עצמי מתפקדת כיועצת בכך שציידתי אותם עם המידע (החוברות). מהרגע שהתחלתי לחלוק את המידע מצאתי שאני רוצה להיות נשואה, לא גרושה וגיליתי שבעיות ניתנות לפיתרון ושהאנשים יכולים להתחיל חיים חדשים לאחר שעברו תקופות קשות במידה וניתן להם המידע הדרוש כדי לפתור את מחלוקותיהם.

להיות נשוי זה כבוד ובכך שתתקשרו יהיו לכם הנישואין הטובים ביותר שהיו אי פעם. הייתה לי תקשורת מאוד גרועה ובזכות היועצים הרוחניים המתנדבים גיליתי את עצמי מחדש ואני ממליצה לכם לעשות כך.

אין דבר שהוא בלתי אפשרי בנישואין, כל זמן שיש לך את המידע של היועצים הרוחניים המתנדבים. אני אדם חדש לגמרי וכל חברי האחרים שחוו את אותן הבעיות מתחילים גם הם להעריך את נישואיהם. -- ג'.מ.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

האם נישואיך זקוקים לשיקום?

האם את/ה ובן/בת הזוג שלך התרחקתם אחד מהשני? האם נדרי הנישואין שלך הפכו להיות חסרי משמעות? איך תוכל/י להיות בטוח/ה שהוא או היא הם בני הזוג הנכונים עבורך?

הלחצים והמתחים שהחיים מפעילים על הנישואין יכולים להעמיד במבחן אפילו את היחסים האוהבים ביותר. למרות זאת, ניתן לשקם נישואין, אפילו כשנראה שהם עברו את נקודת האל-חזור. ובעוד שייתכן שהנישואין איבדו קצת מזוהרם, השימוש במידע ובשיטות הנמצאים כאן יכול לשקם את האהבה שאיתה החלו הנישואין האלה.

אלו הם כלים איתם תוכל להתחיל או להפוך את הנישואין שלך לאיחוד אמיתי וקבוע שיגשים את תקוותיך וחלומותיך אותם נצרת בליבך כאשר התחייבת לראשונה לבנות את חייכם ביחד.

גלה:

  • מהי הסיבה המדויקת לניכור וריחוק בין בני זוג לנישואין וכיצד לתקן את מפח הנפש
  • את הדרך לגלות אם את/ה ובן/בת זוגך מתאימים?
  • הסוד לחיי נישואין מוצלחים
התחל עכשיו >>