סקירת קורס
סקירה של הקורס: היסודות של יחסי ציבור

יחסי ציבור מספקים את האמצעים לתקשר את הרעיונות שלך ולהביא לכך שהם יתקבלו – זוהי מיומנות מאוד נחוצה כאשר עוסקים ברעיונות חדשים. זאת הדרך להשגת תמיכה לפרוייקטים ולמאמצים שלך.

יחסי ציבור נחשבים באופן כללי כשיטה להשגת פרסום. בעבר יחסי ציבור היו תחת הגבלות חמורות. זה היה שדה שהיו חסרים בו מספר גורמי מפתח הנחוצים להצלחתו. עכשיו, בעקבות תגליות חשובות בסיינטולוגיה, פריצות דרך הפכו את כל הפעילות להרבה יותר שימושית ויעילה.

הליטוש של יחסי ציבור של ל. רון האברד לא רק הופך אותם להכרחיים לכל קבוצה או כל אדם, אלא גם מסיר את ההגבלות שהיו טבועות בהן. על אף שהטכנולוגיה המלאה מאוד מקיפה, העקרונות הבסיסיים המכוסים כאן יהיו בעלי ערך אדיר עבור כל אחד שיש לו מטרה כדאית.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

5 עד 6שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: היסודות של יחסי ציבור

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"אני מרגיש מבורך בגלל האימון שקיבלתי בעזרת הספר הזה על יחסי ציבור. אני יכול לתקשר כמו מקצוען על נושאים טכניים.

חוק הנתונים המושמטים שגיליתי בקורס היה ממשי עבורי. היה לי קשה להסתדר עם חבריי. נראה שהם לא ידעו הרבה, במיוחד לגבי האופן שבו אני מתנהל. בקיצור, מעולם לא הייתה להם הרבה ממשות עליי.

ואז צצה ההזדמנות ומוניתי לאחרונה כנציג הכיתה במכללה. אתם יכולים לדמיין איך זה להיות במרכז הבמה כדי לפתור בעיות שיש לסטודנטים עם ההנהלה.

כמו כן, ישנו הכלי של אהדה, ממשות ותקשורת. זהו כלי תקשורת פורץ דרך. החלטתי לנסות אותו ולעזור לחבריי הסטודנטים להפעיל לחץ כדי להשיג את מה שהם רצו מההנהלה. בכך שהייתי הקישור היחיד בין הסטודנטים להנהלה, הבאתי אותם להבנה באמצעות שימוש באהדה, ממשות ותקשורת.

אני מרגיש חשוב, וכשאני נעדר לפרק זמן קצר זה מורגש. זאת הצלחה בעיניי".  – ל. ק.


"הקורס הזה באמת הראה לי דרך חיובית להסתדר עם אנשים ולהעביר רעיונות.

הצעדים שמתוארים בקורס פועלים, ומוצא חן בעיני שבסופו של דבר תמיד רשום משהו חיובי שצריך לעשות כדי להעביר רעיונות. ואז אף אחד לא מרגיש שרומסים אותו – כולם מרגישים ששומעים אותם ושהרעיונות הם לטובה.

בנוסף, הידע איך להתמודד עם שמועות ורכילות הוא נהדר לטיפול בהן. אני מרגיש יותר 'בכושר' להתמודד עם שמועות אחרי הקורס הזה, ובאמת הייתי זקוק לזה, למצוא את הנקודה החזקה שלי במקום לסגת".  – מ. ד.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

מתוסכל בגלל שקידמו מישהו אחר במקומך?

אם אתה לא מסוגל להבין מדוע איש לא מכיר ביכולת שלך, אפשר שזה קורה בגלל שאף אחד לא אמר להם. ואם אתה חושב שאנשים צריכים להתדפק על דלת החברה שלך, ובמציאות זה לא קורה, יכול להיות שזה משום שהם פשוט לא יודעים היכן נמצא המשרד שלך.

זהו פשוט מצב בו יש להשתמש בטכנולוגיה של יחסי ציבור.

הנושא של יחסי ציבור מוגדר בתור עבודות טובות אשר פורסמו כראוי וקיימת טכנולוגיה ליחסי ציבור מוצלחים, היישום הנכון של הטכנולוגיה הזאת יכול לעזור לכל אדם או קבוצה לקבל את התמיכה למיזמים ולפרוייקטים שלהם.

בקורס 'היסודות של יחסי ציבור' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • איך להגיע אל רמת הממשות של הציבור אליו אתה פונה
  • איך לטפל בשמועות וברכילות?
  • היסודות להשגת הצלחה ביחסי ציבור
התחל עכשיו >>