סקירת קורס
סקירה של הקורס: פתרונות לסביבה מסוכנת

אנחנו חיים בעולם מסוכן, בסביבה מסוכנת. אם תצפה בחדשות או תקרא את העיתון היומי, אתה תיחשף לתפריט יומי של מעשי שוד, אונס, מהומות, רציחות, שריפות, רעידות אדמה, שיטפונות ורעב.

האם אתה מוצא את עצמך מוטרד ממה שקורה סביבך? האם אתה מרגיש חסר אונים, לא מסוגל לשלוט באירועים האלה? האם אתה אפילו מרגיש לפעמים מפוחד?

בקורס הזה ובחוברת הנלוות, ל. רון האברד מנתח את התופעה הזאת של סביבה מסוכנת, כשהוא מספק שיטות שלא רק יעזרו לך להתגבר על הפחדים שלך, אלא יאפשרו לך לעזור לאחרים. כשמיישמים אותו בהיקף נרחב, המידע הזה מביא השפעה מרגיעה רבה ומאפשר לאנשים לנהל חיים מאושרים יותר. כשתשתמש בו על בסיס אישי, זה ישפר את החיים של בני משפחתך, חבריך ועמיתיך.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

3 עד 4 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: פתרונות לסביבה מסוכנת

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"נדהמתי מהאפקט המרגיע שהיה למידע שבקורס הזה עליי. הייתי תמיד מודאג מהחדשות וממה שקראתי בעיתון. מהלמידה של מה שהיה בקורס הזה ומהיישום של הדרכים להפחתת האיום, הבאתי בהצלחה רגיעה לעצמי ולמשפחתי. אני משתמש במידע שבפרק "עימות" יום יום בעבודה ואנשים ממש נדהמים מהיכולת שלי לטפל בעומס העבודה שלי.

"אי-אפשר להעריך עד כמה החומר הזה הוא בעל ערך. אני אמליץ שהמידע הזה יפורסם ברבים. הוא שיפר את חיי ככל שהשתמשתי בו ואני יודע שהוא יעשה את אותו הדבר לאחרים!"  – ד.ט.


"זה מדהים אותי כמה 'חומר' יש שם בחוץ שאומר לאנשים איך הם אמורים להרגיש. החדשות בטלוויזיה ובעיתונות מלאות בסיפורים מרעישים 'מפחידים' שגורמים לאנשים להרגיש פחד ועצבות.

לקחתי את העצה שכתובה בחוברת ולא קראתי עיתון או צפיתי בחדשות בטלויזיה במשך שבוע, וזה יוצא מן הכלל! מאז שהתחלתי את 'הניסוי' הזה נהייתי יותר שמח ולמעשה ישנתי טוב יותר ולא נעשיתי מדוכא. לפני שהתחלתי הייתי קורא שניים או שלושה עיתונים ביום, ותחנת הטלויזיה שלי הייתה מקובעת כל היום על רשת חדשות. אפשר לומר שהייתי מכור לחדשות – הייתי מדוכא, חסר מוטיבציה והשינה שלי לא הייתה טובה.

עכשיו במקום לקרוא עיתון, אני קורא משהו מסיינטולוגיה או דיאנטיקה, או משהו שמעודד את רוחי. וככל שזה נוגע לטלויזיה, אני בקושי מפעיל אותה במהלך היום, ובערב אני צופה בתכניות האהובות עליי, בלי כל המהומה מכל ערוצי החדשות!

אף פעם לא קלטתי עד כמה כל החדשות הרעות האלה השפיעו עליי, ואני מרגיש כעת אנרגטי ומלא חיים!

תודה לסיינטולוגיה ולל. רון האברד, העולם צריך את החוכמה שלכם. אני אלמד עוד, כך שאוכל לעזור לאנשים – תסמכו עליי".  – מ.ג.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

חרד לגבי מצב העולם?

האם אתה מוצא את עצמך מוטרד ממה שקורה סביבך? האם אתה חש חסר-אונים, וללא יכולת לשלוט על האירועים האלו? האם לפעמים אתה אפילו מרגיש פחד?

דוגמה מצוינת תהיה, איך ערוצי תקשורת מציפים את החברה במבול של חדשות על המלחמה האחרונה, נזק ופשע, לא משנה כמה רחוקים הם.

על-ידי כך שתבין מדוע אנשים מסוימים מזינים איום וסכנה לעולם ככל שהם יכולים, תבין כיצד להתגבר על פחדיך.

אתה תלמד טכניקות פשוטות שתוכל להשתמש בהן, גם על עצמך וגם על חבריך, במטרה להקטין את האיום לכאורה על העולם שסביבך. כשאתה יודע את המידע הזה, אתה יכול להפוך ליותר מאושר ויותר רגוע, פעיל יותר ולשפר את הבריאות, הרווחה והשפיות שלך.

גלה:

  • מדוע אנשים מסוימים לא יכולים להשיג את חלומותיהם
  • מיהם "סוחרי התוהו ובוהו" וכיצד הם משפיעים על חייך בצורה שלילית
  • שיטות לטפל ברגשות של הלם
  • מדוע משהו שמביא רגיעה לסביבה נתקל בהתנגדות
התחל עכשיו >>