סקירת קורס
סקירה של הקורס: יעדים ושאיפות

איך אדם מביא דברים לידי ביצוע? איך אדם הופך חלום למציאות או מבצע תוכנית עד לסיום? נראה שלרבים מאיתנו יש שאיפות שלא הושגו או תוכניות שלא הסתיימו ורבים מאיתנו עומדים מול משימות שגורמות לנו להיות המומים – או שהן אפילו בלתי אפשריות להשגה. הדבר נכון לא רק עבור יחידים, אבל גם עבור חברות ואפילו מדינות. ההיסטוריה מלאה בפרוייקטים שנכשלו.

כשהוא בוחן את נושא ההתארגנות, ל. רון האברד פיתח גוף עצום של טכנולוגיה כדי להבטיח את ההצלחה של כל קבוצה. בעשותו זאת, הוא סיפק גם פיתרון לכישלון הנפוץ מכולם: חוסר היכולת להביא תוכניות לידי ביצוע.

בחוברת הזאת ובקורס המקביל, תגלה איך להשיג כל שאיפה פשוטו כמשמעו, גדולה או קטנה. ניתן להוביל תוכניות עד להשגת תוצאות, אבל חייבים לבצע מספר צעדים הכרחיים, אחד אחרי השני. אתה תגלה מהם הצעדים האלה ואיך ליישם אותם על כל דבר – שאיפה אישית, משפחה, קבוצה, עסק ועוד. אתה תלמד שהחלומות שלך יכולים להעשות ממשיים.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

5 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: יעדים ושאיפות

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"כאדם שאפתן ויצירתי יש לי לעיתים קרובות רעיונות לגבי דרכים שבהן אני יכול לשפר את חיי או את החיים של אנשים מסביבי, של המשפחה שלי ושל חברים. עם זאת, לעיתים קרובות הרעיונות האלה באים והולכים בלי להגיע לתוצאות. בכל יום אני עומד מול אתגרים חדשים בחיים, ועד עכשיו היה לי קל מדי לדחות או לוותר על תוכניות בגלל שנתתי למחסומים לעצור אותי.

'יעדים ושאיפות' לימד אותי על החשיבות שתהיה לי תוכנית קרב ואסטרטגיה כוללת כך שכשבעיות מתעוררת ניתן להתמודד עם הבעיה ועדיין להמשיך בכיוון היעד הכולל, או להסתגל ולבצע הערכה מחדש כך שהבעיה תעשה קטנה ביחס לשאיפה הסופית שלך.

הטכנולוגיה למעשה נתנה לי נקודת מבט שונה לגמרי על תכנון וגרמה לי להבין שהייתה לי נקודת מבט מאוד אידיאליסטית ולא ריאלית על איך להשיג הצלחה. חשבתי שיום אחד זה פשוט יסתדר וזהו זה. עכשיו, למרות שאני מבין שזה ידרוש עבודה קשה ונחישות כדי להשיג הצלחה, אני מרגיש ביטחון בכך שהטכנולוגיה הזאת נתנה לי מערכת תומכת שאני תמיד יכול לפנות אליה.

בדומה לקורס 'טכנולוגיית הלמידה', יש לי כבר את ההוכחה עד כמה מדהימה הטכנולוגיה הזאת. השאיפה ששמתי לעצמי כאחת מהמטלות המעשיות היא משהו שחשבתי לעשות חודשים, אבל עדיין לא עשיתי שום מאמץ בכיוון של לעשות משהו לגביו. עכשיו, לא רק שיש לי אסטרטגיה להשלים את הפרוייקט הזה, יש לי גם מטרות מאוד מפורטות שבהן אני משתמש כדי לממש את הרעיון שלי. אני מסתכל עכשיו לעבר העתיד ומחכה לאתגרים שיופיעו, כשיש לי את הידע שהאתגרים האלה לא יהיו דברים שליליים, אלא הזדמנויות להשתמש באסטרטגיה ותכנון טובים כדי להשיג הצלחה!".  – ג.ק.


"סיימתי את הקורס 'יעדים ושאיפות' דרך אתר היועצים הרוחניים של סיינטולוגיה. לאחר שקראתי את הספר באופן מקוון והשלמתי את המטלות המעשיות, יישמתי את הכלים על העסק שלי.

תוך מספר שבועות שבהם אני משתמש בכלים, הגדלתי את מספר הפגישות שלי מבערך 1 עד 2 לשבוע עד לבערך 6 עד 8 לשבוע, ויש לי שני לקוחות חדשים שאני עובד איתם. הקורס עוזר בכך שהמטלות המעשיות מלמדות אותך איך ליישם את הכלים. זה יותר מאשר רק תיאוריה. יישום הכלים עושה אותך מאוד ממוקד על המטרות. כל הפעילויות שלא תומכות בשאיפה מבוטלות, ורק פעילויות ברמה גבוהה שמובילות אותך לשאיפות מבוצעות.

באמת נהניתי בקורס הזה ואני מסתובב עם הספר של 'יעדים ושאיפות' כך שאהיה בטוח שאוכל ליישם את הכלים על בסיס יומי. אני בטוח שהעסק שלי יצליח. אני רואה סימנים של זה ממש עכשיו".  – מ.ה.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

ויתרת על חלומותיך?

האם אתה עושה תוכניות גדולות אבל אחר-כך נראה שאתה לא מסוגל להגשים אותן? מה הצעד הראשון להשגת השאיפה שלך? האם אתה יודע מה אתה רוצה אבל אינך יודע כיצד להשיג את זה?

לא קשה לחשוב על שאיפה. לרובנו לא חסרות תקוות ואמביציות, ולמעשה הן החומר שממנו בנויים החיים. עם זאת, באותו הזמן, אנשים רבים מתכננים תוכניות מרשימות ומפורטות כדי להשיג את שאיפותיהם, שאיכשהו אף פעם לא מצליחות להתגשם. יש אנשים שאפילו לא מגיעים לנקודה של עריכת תוכנית, בעוד שאחרים מייחסים כישלון או הצלחה לעניין של מזל.

הגשמת שאיפות, בין אם לאדם יחיד או לארגון, היא הנושא של 'יעדים ושאיפות'. יותר מאשר תוכנית "להניע" אנשים, כאן נמצאים הכלים המעשיים שכל אחד יכול להשיג באמצעותם את השאיפות שהוא הציב.

בקורס 'יעדים ושאיפות' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • כיצד להפוך תכנון למציאות
  • הסולם שאדם יכול להשתמש בו כדי לארגן כל פעילות
  • החשיבות של אסטרטגיה
התחל עכשיו >>