סקירת קורס
סקירה של הקורס: סולם הטונים הרגשיים

כמה פעמים שמעת מישהו אומר "אני לא מבין אותו"?

לפעמים מעשים לא הגיוניים ובלתי צפויים נראים כמשהו רגיל אצל האנשים מסביבנו.

העובדה היא שמעולם לא הייתה שיטה שעובדת כדי לחזות באופן בלתי משתנה את ההתנהגות האנושית – עד עכשיו.

ל. רון האברד פיתח שיטה כזאת, וניתן ליישמה על כל האנשים, ללא יוצא מן הכלל.

עם הנתונים האלה, ניתן לנבא באופן מדויק את ההתנהגות של שותף עסקי פוטנציאלי, של עובד או של חבר – לפני שאתה מתחייב על קשר. ניתן להימנע או לצמצם את הסיכונים שמעורבים באינטראקציה אנושית כשאתה יכול לנבא איך אנשים יתנהגו.

על-ידי הבנה ושימוש במידע שבקורס הזה, כל ההיבטים של הקשרים האנושיים ייעשו יותר פרודקטיביים ויותר מספקים. אתה תדע עם מי להתחבר, ממי להימנע, ואתה תהיה מסוגל לעזור לאלו ששקועים בסיטואציות לא נעימות עם אחרים. דמיין שאתה יודע, אחרי זמן מאוד קצר, איך אנשים צפויים להתנהג בכל מצב נתון. אתה יכול.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

6 עד 8 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: סולם הטונים הרגשיים

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"מאז שלמדתי את החוברת 'סולם הטונים הרגשיים', התחלתי להסתדר עם אנשים יותר טוב. קיבלתי יתרונות ענקיים מללמוד וליישם את הטכנולוגיה הזאת ונהניתי לתקשר עם הרבה אנשים בזמן ביצוע המטלות המעשיות של הקורס.

כשאני משתמש בסולם הטונים ויש לי את הידע של איך ליישם אותו, שקלתי מחדש הרבה אירועים בחיים ושיניתי את היחסים שלי עם אנשים. שכנים ומוכרים בחנויות הפסיקו לעצבן אותי. זה היה כיף לראות חיוכים ופנים מרוצות של אנשים.

עם הידע הזה והמיומנויות האלה שמאפשרות להעלות את הטון הרגשי של אחרים – הכול אפשרי! החיים נעשים הרבה יותר מעניינים, יותר עליזים".  – נ.מ.


"סולם הטונים הרגשיים היה כלי שאיפשר לי להעריך את מצב הרוח הכללי של אחרים ואיך הם יגיבו להערות מסויימות. דבר זה לבדו נותן לי כמות עצומה של מידע על איך אדם יגיב.

ממש הלילה השתמשתי בטכנולוגיה הזאת והערכתי את החברים שלי. הם התלוננו והעלו נקודות שליליות בנוגע לחבר, ואני צפיתי איך לאט לאט זה הוריד אותם לסולם הטונים השלילי. עם זאת, הכלים שקיבלתי בקורס 'סולם הטונים הרגשיים' אפשרו לי לזהות את זה מייד, ולהגיב במהירות על-ידי העלאתם לטון גבוה יותר, כדי להעלות אותם בהצלחה בסולם הטונים הרגשיים.

באופן שגרתי הייתי מתעלם מזה ונעשה מדוכדך, אבל עכשיו אני מבין את ההשפעות של הערות ואת העובדה שההערות העבירו רעיון – שלא היה נחמד או חיובי – וזה גרם להוריד את האנשים האלה בסולם הטונים הרגשיים.

לפני כן מעולם לא מצאתי כלי שעובד בצורה כה עקבית ומסוגל להעלות את מצב הרוח של מישהו. הלילה, כשעמית לעבודה היה מאוד עצבני שאישתו העבירה עליו ביקורת, הייתי מסוגל להעלות אותו בסולם הטונים, ושמתי לב שהוא גם התנהג בצורה נעימה כלפי אישתו ועזר להעלות אותה בסולם הטונים.

הכלי הזה הוא אחד מהמיומנויות שרכשתי, שאני ממש לא יודע איך שרדתי בלעדיהן".  – ס.ה.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

האם אתה מרגיש שאחרים אכזבו אותך?

עד כמה יגדלו סיכויי הצלחתך אם תוכל לחזות אם מישהו שפגשת יתגלה כישר או נוכל? יתכן ואתה משתמש בניסיון רב שנים או שיש לך "תחושת בטן" בנוגע לאדם. אבל בכל מקרה, זהו עניין של מזל.

על-ידי שימוש בסולם הטונים הרגשיים, אתה יכול להעריך בדייקנות את ההתנהגות, התגובות והרמה האתית של אלו שאתה פוגש ולחזות מה יקרה מהמעורבות איתם. על-ידי יישום הנתונים שבקורס זה אתה יכול ללמוד לשפוט אנשים במדויק וכך להבטיח לעצמך עתיד ודאי ומאושר יותר.

בקורס 'סולם הטונים הרגשיים' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • מהם הטונים הרגשיים השונים ומאפייני ההתנהגות השונים של כל אחד מהם
  • תהליך בן שתי דקות שבו ניתן להעריך את הטון של מישהו
  • איך לחזות את ההתנהגות של מישהו אך ורק בעזרת המצב הגופני שלו
התחל עכשיו >>