סקירת קורס
סקירה של הקורס: מרכיבי ההבנה

ספרים לשיפור-עצמי, הרדיו, הטלוויזיה והמרצים לשיפור-עצמי – כולם מציעים שפע פתרונות לבעיית הבנת החיים. אך זרם הבעיות הבלתי פוסק של האדם עדיין אינו נפתר.

בקורס זה ובחוברת הנלווית לו, יורד ל. רון האברד ליסודות שמתחת ל-"פתרונות" האלה, ומספק את הידע הבסיסי שמסביר מהי באמת הבנה.

מה תוכל לעשות עם הידע הזה? אם תדע מהי באמת הבנה, יהיו לך הכלים לטפל בחיים עצמם. כלומר, יהיו לך כלים שבעזרתם תוכל להבין טוב יותר כמעט כל דבר – כולל האנשים שאתה מכיר.

הידע הזה יאפשר לך לעזור לאנשים שחווים קשיים שנובעים מאי-הבנות, נקודות מבט שונות, מערכות יחסים הרוסות ובעיות נוספות שיכולות להפוך את החיים לשרשרת של מצוקות בלתי פוסקות. אתה תלמד על מרכיבי ההבנה וכיצד הם פועלים יחדיו כדי להפוך את ההבנה לאפשרית. בעזרת המיומנויות שניתן לרכוש מלמידת היסודות האלה, תוכל לעזור לאחרים להבין שוב את חבריהם ואת העולם הסובב אותם.

זה אמנם רק חלק מהטכנולוגיה המלאה שמר האברד פיתח בנושא, אך הוא יספיק כדי לשנות את הגישה שלך לחיים. והשימוש בו יעזור לך לשגשג בכל תחומי הפעילות האנושית.

אם חוסר הבנה הוא אכן אחד המקורות לבעיותיו של האדם, תאר לעצמך לאן אפשר יהיה להגיע ללא המגבלה הזאת. מיליוני אנשים מיישמים את הידע הזה ומגיעים לגבהים שהם יכלו רק לחלום עליהם – ועוזרים לאחרים בהצלחה להגיע לאותם גבהים.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

4 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: מרכיבי ההבנה

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"אני גאה לומר שסיימתי את הקורס 'מרכיבי ההבנה' שניתן על-ידי היועצים הרוחניים המתנדבים. הקורס הזה מאוד עזר לי בחיי היומיום שלי. מאז שלמדתי את העקרונות של אהדה, ממשות ותקשורת, אני יכול עכשיו לתקשר עם כמעט כל אחד בקלות. אני עובד בעבודה שבה תקשורת טובה היא חיונית, אבל יחד עם זאת קלטתי שהעלאה של רמת התקשורת עוזרת לכל התחומים בחיים שלי. תארו לעצמכם עולם שבו כולם מיומנים בתקשורת. איזה עולם כל-כך הרבה יותר טוב זה יהיה לחיות בו!

לפני שעשיתי את הקורס הזה, היו לי הרבה קשיים בעבודה. החברה שאני עובד בה עברה כמה שינויים שלא בישרו טובות מבחינת השותפים שלנו. היות ואני המנהל במפעל הזה, נשאתי בעיקר הנטל של אי שביעות רצונם. הלחצים מהחילופים האלה עם אנשים התישו אותי עד לנקודה שבה לא חשבתי שאוכל להמשיך בתפקיד הנוכחי שלי. טלפנתי למספר חינם של היועצים הרוחניים המתנדבים בשביל תמיכה, והופניתי לקורס הספציפי הזה.

אחרי שעשיתי את הקורס הזה, גיליתי שאני לעתים קרובות יכול להימנע מאי-הבנות וקונפליקטים. היו אפילו מקרים שהגיע אלי אדם זועם ועד סוף השיחה, אותו האדם למעשה הודה לי! ובכן, לזה אני קורא הישג מכובד!

באופן כללי, מאז שעשיתי את הקורס הזה, ההתעסקות שלי עם אנשים הייתה הרבה יותר מהנה וכבונוס נוסף אני מקבל יותר סיפוק מהעבודה שלי. אני מאוד מרוצה מהתוצאות שהשגתי ואני ממליץ לכולם על הקורס הזה!"  – א.ס.


"הקורס הזה איפשר לי ליצור שפע בכל תחום של החיים שלי. אהדה, ממשות ותקשורת [ARC] יוצרים משולש שבו ההתנסויות שלי עם אנשים, מקומות ודברים השתנו.

אני מצליח להגדיל את האהדה שלי מבלי לשפוט כשאני בוחן את הסביבה שמסביבי. אני רואה דברים כפי שהם ולא כפי שהם אינם; אני רואה אנשים כפי שהם ולא כפי שהם אינם. ולכן ההנאה שלי מהעולם היא פשוט אושר עילאי!

כשאני בתקשורת או לא בתקשורת, אני יודע שהאהדה שלי ו/או הממשות שלי מסתדרים או לא מסתדרים עם אנשים אחרים, וכל מה שאנחנו עושים זה פשוט ליצור מחדש את משולש ה-ARC על מנת להבין יותר!

אחת מפריצות הדרך שהיו לי זה שאני יותר אחראי, אני יותר מודע לכך שאני בעמדת גרימה בנושא של החיים שלי. השאלה שנהגתי לשאול את עצמי הייתה מה חשוב לי. ישנה המשפחה שלי, הקריירה שלי, הבריאות שלי, הזוגיות שלי. ואלה הם החלקים של החיים שלי שאני מחוייב לשפר בכדי לבנות יותר ויותר הבנה בעזרת משולש ה-ARC. תודה". -- ד.ד.ס.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

בעיות ביחסים?

האם יש אנשים מסוימים שאתה פשוט לא אוהב או שאתה לא מסתדר איתם?

למען האמת, חוסר בהבנה זהו הדבר שמשותף לכל המריבות והסכסוכים. בהתאם לכך, בחוברת זאת ניתנים שלושת המרכיבים שיוצרים יחד הבנה – עקרונות שניתן ליישמם בכל תחומי החיים – מתיקון מערכות יחסים מתוחות ואיחוד מחדש של משפחות שהתפרקו ועד להעלאת התפוקה במקום העבודה והשגת יעדים ארגוניים.

גלה:


  • מהם המרכיבים של הבנה ואיך ניתן להשתמש בהם כדי לשפר כל מערכת יחסים
  • מהם העקרונות הבסיסיים של תקשורת ואיך ניתן ליישם אותם כדי לתקשר עם כל אחד
  • כיצד לשקם אהדה עם אדם אחר
התחל עכשיו >>