אוהל צהוב על הגבול הקולומביאני מביא תקווה לתושבי ונצואלה

אוהל צהוב על הגבול הקולומביאני מביא תקווה לתושבי ונצואלה
אוהל צהוב על הגבול הקולומביאני מביא תקווה לתושבי ונצואלה
אוהל צהוב על הגבול הקולומביאני מביא תקווה לתושבי ונצואלה
VMs מחלקים ארוחות לפליטים מוונצואלה (למעלה); אחת מ-50 משפחות מקבלת מזרן חדש ואספקה (עליונה משמאל); וילדה מקבלת סיוע Locational.
יועצים רוחניים מתנדבים של Scientology עובדים עם כנסיות, גופי הצלה ומלכ"רים אחרים בקוקוטה, קולומביה, כדי לעזור לפליטים מוונצואלה.

המשבר החברתי, הכלכלי והפוליטי בוונצואלה יצר אסון הומניטרי. בהתאם למזכיר הכללי של ארגון המדינות האמריקאיות לואיס אלמגרו, תושבי ונצואלה מהווים את "אוכלוסיית הפליטים השנייה בגודלה בעולם, ומעליה רק סוריה, שהיתה במלחמה במשך 7 שנים". המשבר הוביל להגירה המונית מזעזעת, עם 4 מיליון אנשים – יותר מ-12 אחוז מהאוכלוסייה – שעזבו את המדינה בשנים האחרונות. יעד מרכזי עבור פליטים היה קוקוטה, עיר קולומביאנית שגובלת בוונצואלה.

צוות של יועצים רוחניים מתנדבים (VMs) של Scientology מקולומביה העניק הקלה לאלפי פליטים שחוצים את הגבול מוונצואלה לקולומביה כל יום. במקלט שהוקם על-ידי כנסייה קתולית בקוקוטה, VMs עזרו להכין ולחלק מזון לפליטים כל יום. ביום אחד, חמישה VMs הגישו 13,000 ארוחות בזמן שהם גם טיפלו ב-2,000 ילדים מבתי-ספר באיזור.

באוהל ה-VM הצהוב שלהם בכיכר המרכזית בווילה דל רוסריו, VMs סיפקו טיפול רגשי ורוחני אחד-על-אחד דרך סיועים של Scientology, שמביאים הקלה מסבל וטראומה. הם גם העבירו סמינרים כדי לעזור לאנשים להתגבר על חוסר הביטחון שלהם, להעריך נכון את האפשרויות העומדות בפניהם ולתכנן לעתיד.

יועצים רוחניים מתנדבים גם עבדו ב-'כנסייה היוונית אורתודכסית של המשפחה המקודשת' בבאריו בלאוויסטה. האב טימותיאו ביקש עזרה מארגון ה-Scientology כדי לתמוך ב-50 משפחות מוונצואלה שנזקקו בדחיפות לאספקה בסיסית כמו מזרנים, תנורי בישול, גז ומצרכי היגיינה בסיסיים. 50 המשפחות נבחרו על-ידי האב טימותיאו אחרי שנערך מפקד תושבים של 1,000 משפחות. עם מענק מהתאחדות הסיינטולוג'יסטים הבינלאומית (IAS), ה-VMs מילאו את הבקשה, ורכשו את הפריטים הדרושים. הפריטים הוגשו ל-50 המשפחות, כולל מזרן חדש לכל אחד מהם. לאות הוקרה על עבודתם, האב טימותיאו הגיש ל-VMs מגן ועליו כתוב, "משרד הארכיבישוף האורתודוכסי המקודש בקולומביה מעניק את ההוקרה הזו ליועצים הרוחניים המתנדבים של Scientology על עבודתם ההומניטרית, הפילנתרופית והרוחנית בדאגה שלמה לבני האדם באיזור הגבול של קולומביה ו-ונצואלה". ה-VMs הגישו מעל 76,800 ארוחות, העבירו 1,632 סיועים של Scientology והעבירו 620 סמינרים שהעניקו טכנולוגיית VM חיונית. ועזרתם ממשיכה היום.VM מציגה לפליטים את החוברות של 'כלים לחיים' על למידה, תקשורת ועוד.

נוקטים פעולה
חלוק איתנו את הסיפור שלך

האם יש לך סיפור לספר – כיועץ רוחני מתנדב בעצמך או על קבלת עזרה מיועץ רוחני מתנדב?

נשמח לשמוע אותו! שלח לנו את הסיפור שלך ותצלומים או סרטי וידיאו של הפעילויות שלך.

אולי היית במקום כאשר יועצים רוחניים מתנדבים הגיבו לפיגועי הטרור בסרי לנקה, או שהיית שם כשהעברנו טכנולוגיית VM במערכת בתי סוהר בקניה, או שהנישואין שלך ניצלו בעזרתו של יועץ רוחני מתנדב. כתוב את הסיפור שלך, בחר את התמונות המוצלחות ביותר שלך ושלח אלינו! אנחנו נדאג לחלוק את החדשות הטובות שלך עם העולם.

אתה תמיד יכול לכתוב לנו בנוגע לדף המידע הזה – לתת משוב, לבקש נושא או לחלוק את הסיפור שלך כדי שהוא יופיע בגיליון הבא.

המטרה בכך היא שזה דף המידע שלך והמשוב והתרומות שלך מתקבלים בברכה. עם חלוקת חוברות קבועה לאלפי אנשים שקוראים ב-17 שפות שונות, דף מידע עם הסיפור שלך יכול לגעת בחייהם של רבים ולרומם אותם.הפוך את העזרה לאפשרית

הפוך את העזרה לאפשרית

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. התרומה שלך תממן את דמי הנסיעה של המתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית עבור קורבנות האסון.