משואה של עזרה מעשית מאירה כאשר VMs מגיעים ללב קופנהגן

משואה של עזרה מעשית מאירה כאשר VMs מגיעים ללב קופנהגן
משואה של עזרה מעשית מאירה כאשר VMs מגיעים ללב קופנהגן
משואה של עזרה מעשית מאירה כאשר VMs מגיעים ללב קופנהגן
VMs מספקים עזרה לכולם בכיכר גמלטורב בקופנהגן (למעלה ועליונה משמאל); שני מבקרים מערב הסעודית נעצרו ליד אוהל ה-VM, רצו לדעת עוד והופנו לארגון ה-Scientology של קופנהגן, שם הם גילו פתרונות לשיקום פושעים (למעלה, משמאל).

יועצים רוחניים מתנדבים של Scientology מסייעים עם עזרה לכל דורש לאנשים מכל תחומי החיים בכיכר גמלטורב בקופנהגן.

על הבאנר שעל האוהל הצהוב שנפתח במרכז קופנהגן היה כתוב: "DER KAN GØRES NOGET VED DET" ("ניתן לעשות משהו בקשר לזה"). התערוכה המסיירת האירופית של יועצים רוחניים מתנדבים של Scientology אומרת "עזרה" בכל 24 השפות של המדינות החברות באיחוד האירופי כשהיא נוסעת לערים ברחבי היבשת.

אבל המוטו שלה בדנית מתאים במיוחד, מאחר שבדנמרק שוכן המטה האירופי של דת ה-Scientology.

היועצים הרוחניים המתנדבים (VMs) הקימו את האוהל האופייני שלהם בכיכר גמלטורב במרחק צעדים ספורים מארגון ה-Scientology דנמרק, שקידם בברכה את התערוכה המסיירת לשכונה בקהילה עם יום פתוח לקהילה שנערך באודיטוריום. ואז הצוות יצא לרחוב עם מגוון של חוברות, קורסים וסמינרים – שכולם מיועדים לעזור לאנשים לטפל בבעיות או בקשיים הדחופים ביותר שלהם.

שני גברים שביקרו מערב הסעודית עם ארגון שנקרא 'כבוד' נתקלו באוהלים הצהובים ושמחו למצוא פתרונות של ל. רון האברד לשיקום פושעים.

VMs עוברים הכשרה ב-19 תחומי טכנולוגיה שפותחו על-ידי מייסד ה-Scientology, ל. רון האברד. אלה כלים לריפוי נישואין בצרות, להציל אנשים משימוש בסמים, לשפר ידיעת קרוא וכתוב ומיומנויות תקשורת ולהעביר סיועים של Scientology – טכניקות שמזרזות ריפוי על-ידי טיפול בפקטורים הרוחניים והרגשיים במצבי לחץ וטראומה – ותחומים רבים אחרים.

שמונה תערוכות מסיירות יבשתיות נוסעות למרכזי אוכלוסייה עיקריים באיזור שלהם. מאחר שקופנהגן היא צומת דרכים של מדינות, התערוכה המסיירת הגיעה לאיזורים נרחבים. לדוגמה, ביום שישי אחד, שני גברים שביקרו מערב הסעודית עם ארגון שנקרא 'כבוד' נתקלו באוהלים הצהובים ושמחו למצוא פתרונות של ל. רון האברד לשיקום פושעים.

תוכנית היועצים הרוחניים המתנדבים מיועדת במפורש לשימוש על-ידי סיינטולוג'יסטים וגם כל אדם מכל תרבות או אמונה. כולם רשאים לעבור הכשרה כ-VMs ולהשתמש בכלים האלו כדי לעזור למשפחות ולקהילות שלהם. וכולם מוזמנים לעשות זאת.עובדות

הכול בשנה אחת
כמה עזרה יועצים רוחניים מתנדבים מספקים בשנה אחת? הנה המספרים:

3,703,264

אנשים

קיבלו עזרה מיועצים רוחניים מתנדבים ב-12 החודשים האחרונים בלבד

701,791

קילומטרים

ש-VMs נסעו בכל מקום כדי לתת עזרה לאחרים

3,571

סמינרים

הועברו בהענקת טכנולוגיה חיונית של Scientology כדי לטפל בבעיות ובקשיים הרבים של החיים

16

מדינות

שבהן יועצים רוחניים מתנדבים הגיבו לאסונות מעשה ידי אדם ולאסונות טבע

19,360

יועצים רוחניים מתנדבים

עברו הכשרה בשנה אחת כדי להמשיך ולעזור להגיש עזרה בשנה האחרונההפוך את העזרה לאפשרית

הפוך את העזרה לאפשרית

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. התרומה שלך תממן את דמי הנסיעה של המתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית עבור קורבנות האסון.