עוזרים לקהילת קנזס לאסוף את השברים

עוזרים לקהילת קנזס לאסוף את השברים
עוזרים לקהילת קנזס לאסוף את השברים
VMs מסייעים לבעלי בתים להציל את מה שנותר ולנקות את השאר. הם עוזרים באתר של בית שנחצה לשניים (למעלה) וגוררים פסולת עץ למדורה להשמדה.

VMs עוזרים למשפחות לנקות אחרי שסופת טורנדו ברוחב 1.5 קילומטרים עברה בסערה דרך לינווד, קנזס.

כאשר סופת טורנדו ברוחב 1.5 קילומטרים זרעה חורבן בלינווד, קנזס, במהירות של 275 קמ"ש, כשהיא הורסת או גורמת נזק לתריסר בתים, צוות של יועצים רוחניים מתנדבים (VMs) הגיבו.

לפני שה-VMs נכנסו לפעולה, הם היו צריכים לשרוד בהרפתקה משלהם. הם היו בתחנת כיבוי האש המקומית כדי לברר איזו עזרה נחוצה כאשר כבאי הגיע בריצה ואמר "סופת טורנדו מתקרבת, 15 דקות, תאבטחו את כולם!" אבל מאחר שחדר המקלט מפני טורנדו כבר היה מלא באספקה שנתרמה, הסיוע הראשון שה-VMs הגישו היה ליצור שרשרת אנושית כדי להעביר את האספקה במהירות החוצה ולפנות מקום לכבאים ול-VMs. הסערה הכתה – 10 עד 15 דקות של גשמי זלעפות מרוכזים וברד – ואז נפסקה בבת אחת ושוב נראו שמיים כחולים. ואז ה-VMs יצאו כדי לעזור לאלו שנזקקו לעזרה יותר מכול – בעלי הבתים. הקהילה הקטנה של 400 איש נהרסה על-ידי עוצמת הטורנדו. המשפחות היו זקוקות לעזרה בניקוי מה שנשאר מבתיהם ובהצלת מה שהם יכלו למצוא, וה-VMs ניגשו לעבודה, הזיזו רהיטים, גררו החוצה שברים וחיפשו בהריסות כל דבר ששווה להציל. "בבית אחד לא נותר כלום חוץ מהיסודות", אמר VM. "אז נתנו כתף ועשינו ככל יכולתנו כדי לעזור למשפחה".אנחנו באמת רוצים לשמוע ממך

סיועים של Scientology מטפלים בפקטורים רוחניים במצבי לחץ וטראומה. הנה מה שכמה שקיבלו את הסיוע הראשון שלהם אמרו על מה שהם חוו.

כבאי אחרי קבלת סיוע לעצבי הגוף

"תודה, Scientology. אני כל-כך שמח שאתם כאן. עזרתם לי להירגע, ועכשיו אני יכול סוף סוף ללכת לישון אחרי שלא הייתי מסוגל לישון במשך יומיים רצופים".

כבאי עם כאב בכתף אחרי סיוע

"איך זה עובד? מה קרה? זאת ברכה ואני לא יודע איך להסביר את זה. סבלתי כאלה כאבים, ועכשיו אני מרגיש מאוד רגוע".

כבאים אחרי שקיבלו סיועים

"אני מרגיש כמו מיליון דולר!"

"אני מרגיש קל יותר!"

"וואו! אני מרגיש נהדר!"

"בחיי, אתה חייב לנסות את זה!"

"האם אתם יכולים לבוא לכל שריפה?"

מתנדב באתר אסון

"זה [הסיוע] לא דומה לשום דבר אחר שקיבלתי. היו לי בעיות בגב התחתון, ואז הן נעלמו ועכשיו אני למעשה מסוגל ללכת טוב יותר מאשר לפני כן. אני לא מתוח כל-כך. אני אפילו יכול לראות טוב יותר מאשר לפני כן. איך זה יכול להיות? הרגשתי כאילו הסתכלתי דרך עננים! אני יכול לחזור ולהתחיל לעבוד אפילו יותר עכשיו!"

ניצול מרעידת אדמה

"לפני שפגשתי את היועצים הרוחניים המתנדבים של Scientology, הרגשתי רע מאוד. אחרי שקיבלתי את סיוע ה-Locational, מצאתי שוב את החיוך שלי".

אישה שקיבלה סיוע אחרי ויכוח עם בעלה

"אני מרגישה שאני באמת בהווה עכשיו. הרגשתי כאילו זה סוף העולם, אבל עכשיו אני מרגישה שאני למעשה יכולה לתקן את המהמורה הזאת עם בעלי ולהתקדם לדברים שמחים יותר".
עובדות

הכול בשנה אחת
כמה עזרה יועצים רוחניים מתנדבים מספקים בשנה אחת? הנה המספרים:

3,703,264

אנשים

קיבלו עזרה מיועצים רוחניים מתנדבים ב-12 החודשים האחרונים בלבד

701,791

קילומטרים

ש-VMs נסעו בכל מקום כדי לתת עזרה לאחרים

3,571

סמינרים

הועברו בהענקת טכנולוגיה חיונית של Scientology כדי לטפל בבעיות ובקשיים הרבים של החיים

16

מדינות

שבהן יועצים רוחניים מתנדבים הגיבו לאסונות מעשה ידי אדם ולאסונות טבע

19,360

יועצים רוחניים מתנדבים

עברו הכשרה בשנה אחת כדי להמשיך ולעזור להגיש עזרה בשנה האחרונההפוך את העזרה לאפשרית

הפוך את העזרה לאפשרית

יועצים רוחניים מתנדבים נמצאים בכוננות ברחבי העולם ומסביב לשעון כדי להגיב לכל אסון. התרומה שלך תממן את דמי הנסיעה של המתנדבים וגם מזון, מים, אוהלים ואספקה רפואית עבור קורבנות האסון.