סקירת קורס
הקורס 'אתיקה ומצבי הפעולה'

מזה זמן רב, האדם ראה באתיקה נושא מבלבל. בעשורים האחרונים מצב זה אף החמיר. כיצד יוכל אדם לדעת אם מעשיו נכונים או מוטעים?

כשהאדם נתון ללחצים רבים ושונים, כיצד יוכל להיות בטוח שהבחירות שיעשה יהיו הטובות ביותר עבור עצמו, משפחתו, וכל היבט בחייו ובעתידו?

בקורס און-ליין חינם זה, אתה תלמד:

  • הנוסחאות המדויקות שמשפרות באופן יציב כל חלק בחיים
  • מדוע ישנם ארגונים שמתכווצים בעקבות משברים וכיצד לתקן זאת
  • איך לשמור על עמדה רבת עוצמה והשפעה
התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

8 עד 10 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: אתיקה ומצבי הפעולה

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"מדע האתיקה והצדק היה מזה זמן רב הגרעין של האנושיות. אנחנו אנושיים רק ביחס ישר למערכת הצדק שלנו, וביחס ישר לדרך בה אנו מתייחסים זה לזה. בקורס 'אתיקה ומצבי הפעולה' של היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה, ל. רון האברד פרש מערך כלים מקיף שלפיו אפשר לחיות את חיינו.

באמצעות לימוד אנשים איך לזהות את מצבי הקיום המדויקים, ואיך ליישם נוסחאות וצעדים שמתאימים למצבים האלה, הם יכולים למצוא את עצמם במצב הרבה יותר טוב, והשיפור באיכות החיים פשוט ממשיך ללא הפסקה.

בגלל שפעלתי לפי הצעדים האלה, מצאתי את עצמי כל-כך עסוק בחיים – עם היבטים רבים ששיפרתי – שהבעיה הגדולה ביותר שלי כרגע היא לוודא שאני מאוזן בכל התחומים בחיים שלי.

מעולם לפני כן לא ניהלתי חיים שגרמו לי להיות אדם מאושר כל-כך. היה לי גם רגע של 'הבנה' בנוגע לשאלה למה אנשים בלי אתיקה נוטים לחיות ברמת קיום הרבה יותר נמוכה. ההישג הזה לבדו הראה לי למה רבים מבין החברים הקודמים שלי מצאו את עצמם תקועים בסיטואציה שחוזרת על עצמה.

כל אחד צריך ללמוד את המיומנויות בקורס הזה, והחיים שלו יהיו שונים לגמרי".  – ק. ה.


"היו לי הישגים עצומים מעשיית קורס היועץ הרוחני המתנדב הזה. בכך שפעלתי לפי הקווים המנחים, הפכתי את הסטטיסטיקות הכספיות שלי בחזרה לכיוון חיובי. לפני שסיימתי את הקורס, היה לי חוב ענק בכרטיס האשראי שלי, ובתוך חודש אחד בלבד לאחר סיום הקורס, מחקתי למעלה מ-90% ממנו!

כל מה שהייתי צריך לעשות היה לצאת מתוך מגמה שלא משתנה, ווידאתי שאני פועל לפי הנוסחה של מצב פעולה שפע בצורה נכונה כאשר נכנס כסף".  – ס.מ.


"לפני הקורס הזה, הייתי לא כל-כך מודע למצבים שלי ולמצבים של אחרים בעבודה. חוויתי המון קשיים בקריירה הקודמת שלי בגלל שלא היה לי הידע הזה. לפעמים אנחנו עושים דברים שגויים בזמן הנכון, ועושים דברים נכונים בזמן הלא נכון.

הקורס הזה סיפק לי את הנתיב הנכון שלפיו אני צריך לעבוד – מה לעשות בזמן הזה ומה לא לעשות בזמן הזה. הוא נתן לי את הטכניקה לראות בעיות ואז לפתור אותן באמצעות שיטה מדעית. הקורס הזה גרם לי להבין את הטעויות שלי ושל אחרים בעבודה. אני יכול לומר בוודאות שאם לא הייתי עושה את הקורס הזה, לא הייתי מבין לעולם את הסודות של החלק הזה בחיים.

ולקראת סיום אני חייב להוסיף שזה באמת עובד אם מיישמים את זה נכון. עכשיו יש לי הבנה הרבה יותר גדולה לגבי סביבת העבודה שלי, ואני גם יכול לעזור לאחרים.

תודה למפקחת הקורס שלי על עזרתה ועל ההנחיות המועילות שלה, ותודה לל. רון האברד".  – א.מ.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

האם אתה מפקיר את עתידך ליד הגורל?

האם אתה מרגיש שהצלחתך או כישלונך בחיים הם רק עניין של מזל? האם אתה מרגיש חסר אונים בקשר לשיפור גורלך בחיים?

כמעט כולם היו רוצים לשפר מצבים בחייהם. אבל איך עושים את זה?

מה אם היו נוסחאות מדויקות שאדם יכול לפעול לפיהן כדי לשפר את המצב של כל היבט בחיים – חינוך, נישואין, או קריירה?

ובכן, יש נוסחאות כאלה, והן נכללות בקורס הזה.

אלה הם כלים מדויקים, שכאשר מיישמים אותם במדויק הם שמים קץ להתכווצות, לדאגה ולמתח, ומסמנים תקופה חדשה של יציבות, התרחבות, השפעה ורווחה.

גלה:

  • מהם הנוסחאות המדויקות שמשפרות באופן יציב כל חלק בחיים
  • מדוע ישנם ארגונים שיוצאים ממשבר כשהם קטנים יותר, ומהי התרופה לכך
  • איך לשמור על עמדה רבת עוצמה והשפעה
התחל עכשיו >>