חדשות

צוות המענה בשעת אסון של SCIENTOLOGY עוזר לקיטו בחפירות אחרי מפולת בוץ הרסנית

צוות המענה בשעת אסון של Scientology עוזר לקיטו בחפירות אחרי מפולת בוץ הרסנית

יועצים רוחניים מתנדבים של Scientology מאקוודור עובדים עם עובדי הצלה ועם צוותי ניקיון כדי לעזור לעיר להתאושש.

למד עוד »


מי הם

היועצים הרוחניים המתנדבים?

תכנית היועצים הרוחניים המתנדבים יצאה לדרך לפני יותר מ-30 שנה, בתגובה לבקשה של מייסד הסיינטולוגיה, ל. רון האברד.

בהבחינו בהתדרדרות ניכרת ברמות האתיקה והמוסר בחברה, ועקב העליה בצריכת סמים ובפשיעה, כתב מר האברד: "אם מישהו אינו מרוצה מהפשע, האכזריות, חוסר-הצדק והאלימות הרווחים בחברה הזאת, הוא יכול לעשות משהו בקשר לכך. הוא יכול להפוך ליועץ רוחני מתנדב, ולעזור לתרבת את החברה, לתת לה מצפון, חיבה ואהבה וחופש ממצוקות על ידי כך שיחדיר אליה אמון, הגינות, כנות וסובלנות". לְמַד עוד »


יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה

קורסים און-ליין בחינם

סיינטולוגיה מציעה פתרונות מעשיים כדי לעזור לך לשפר מצבים בחייך ובחייהם של הסובבים אותך. כל הטכניקות המעשיות בהן משתמשים היועצים הרוחניים המתנדבים לקוחות מהפרקים של 'ספר-העזר של סיינטולוגיה'. פרקים אלו, ביחד, מספקים את כל הכלים שאתה צריך כדי לעמוד מול ולפתור כמעט כל סיטואציה בחיים: מפתירת ריב בנישואין ושיקום חבר מסמים ועד לניהול חברה להצלחה אופטימלית.לְמַד עוד »


בקש סמינר

האנשים בקהילה שלך נתקלים במצבים אמיתיים בחיי היום יום שלהם – ביניהם אנאלפביתיות, שימוש בסמים, נישואין הרוסים וחוסר יושר. ללא פתרונות לבעיות אלו העבודה של מנהיגי הקהילה עלולה להיות פחות יעילה ממה שהיא יכולה ואמורה להיות. אך ישנם פתרונות, תשובות שעובדות, והן זמינות מיידית מאת היועצים הרוחניים המתנדבים של סיינטולוגיה.

למד עוד »


השפעה דתית בחברה מאת ל. רון האברד

ב-1973 ערך ל. רון האברד, מייסד דיאנטיקה וסיינטולוגיה, מחקר סוציולוגי בעיר ניו-יורק ומצא חברה שמצבה הורע באופן דרמטי לעומת העיר אותה זכר מימים עברו. מתוך המחקר הזה הוא חזה את המשך דרכה של אותה תרבות: אי-מוסריות משתוללת, אלימות לשם הספורט, ובסופו של דבר טרור כאמצעי פוליטי.

נדרשה דרך כדי לעזור לאחרים לחיות את חייהם ולבנות את עתידם. כתשובה שרטט מר האברד את המתווה לתנועה חברתית, תנועה שתטמיע ערכים אלו מחדש בחברה, וכך תעצור את הנסיגה: תכנית יועצים רוחניים מתנדבים של סיינטולוגיה.

למד עוד »