סקירת קורס
סקירה של הקורס: הגורם לדיכוי

מדוע אנשים מסוימים חולים לעתים קרובות יותר מאחרים? מדוע אחדים נוטים לתאונות? והאם יש סיבה לכך שאחרים חיים את חייהם על נדנדה רגשית, מצליחים ביום אחד ונכשלים למחרת?

יש לכך הסבר, והוא לא קשור לאלים, לגורל או למצב הכוכבים. למעשה, הסיבה האמיתית שמאחורי התופעות האלה – והפתרון עבורן – ניתנים בסיינטולוגיה.

ל. רון האברד הצליח לראות מבעד למורכבויות ההתנהגות האנושית ולגלות את הפקטורים העיקריים שמסבירים את תופעת הדיכוי בקרב אנשים – בגלל שדיכוי מצד אחרים הוא זה שגורם לתקריות האלה, שכאילו קורות במקרה.

בכתביו בחוברת זאת ובקורס ההתכתבות, אתה תגלה איך לזהות אנשים שרוצים ברעתך ואת אלה שצריכים להיות חבריך. אתה תגלה למה אנשים מסויימים לא מצליחים בחיים ואיך אתה יכול לעזור להם להשיב לעצמם את רווחתם. אתה תלמד על המנגנונים שמאחורי המצב ההרסני, למרות שהוא כל-כך נפוץ, ועל דרכים לנטרל אותם. אלה נתונים שיכולים למעשה לשנות את חייך בצורה מוחשית ומיידית, ממש כפי שהם שינו את החיים של אחרים.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

8 עד 10 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: הגורם לדיכוי

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"בקורס הזה, קיבלתי נתונים מאוד חשובים על איך לקבל החלטות, על מי שאני עובד איתו, מי צריכים להיות חבריי, והכי חשוב, איך לטפל באלה שמנסים לדכא אחרים.

הבנתי איך ניתן לשפר מאוד סיטואציה הרסנית כזאת בחייו של מישהו באמצעות הידע הזה. אחרי שעשיתי טיפול מתוך החוברת על אחותי, ראיתי את חייה משתנים בן-לילה. זה מדהים! אני אסיר תודה למפקח הקורסים שלי ולל. רון האברד".  – מ. פ.


"כשרק התחלתי את הקורס הזה לא ידעתי שום דבר על דיכוי, על הסיבות לו או המקורות שלו. הייתי די מופתע שהכול היה לגמרי הגיוני בעיניי כמעט מיד!

למדתי את החוברת 'הגורמים לדיכוי' בקפידה. אחרי שסיימתי, הייתי מסוגל לזהות בקלות את הגורמים לדיכוי בחיי. הבחנתי בתועלת תוך ימים, אפילו שעות! לא הרגשתי יותר שמעיקים עליי או מעכבים אותי. הרגשתי טוב יותר מבחינה גופנית ונפשית, והרגשתי שלמדתי משהו שיהיה לו שימוש רב עבורי למשך שארית חיי.

אבל זה לא נעצר שם. הקורס הזה לא רק עזר לי לעזור לעצמי, אלא גם עזר לי לעזור לאחרים. על מנת להשלים את המטלות המעשיות, הייתי צריך לבחון אנשים אחרים בסביבתי, לזהות סוגי אישיות שונים ומעשים מדכאים.

עם זאת, במקום לתת לזה להימשך, הייתי יכול עכשיו לעזור להם לשים לזה סוף או להתרחק מזה, או להמשיך הלאה. זה היה נכון במיוחד במקרה של חברה שלי שהיה תחת דיכוי במשך שנים. היא כל הזמן לא הרגישה טוב או מוטרדת. לעתים קרובות היא סבלה מתקופות של דיכוי, וסבלה מהצטננויות ומשפעת כדרך שגרה. אחרי שהיא למדה שהיא נמצאת תחת דיכוי, היא התחילה להבין ולהרגיש טוב יותר כמעט מיד. והיא התחילה להרגיש אפילו טוב יותר ככל שהזמן חלף! היא כמעט לא הייתה יכולה להאמין לזה, זה היה מדהים!

הידע שקיבלתי מהקורס הזה לא דומה לשום דבר אחר. השתמשתי בו גם לרווחתי וגם לרווחת אחרים בדרכים רבות מאוד. החיים שלי השתפרו לפחות פי עשרה! אני מרגיש נפלא. אני מרגיש שאני יכול להשיג כל דבר, כי אף אחד לא יכול לעצור אותי או לנסות לומר לי אחרת! ואני יכול לעזור לחברים שלי ולמשפחתי להרגיש אותו הדבר!"  – מ. ס.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

יום אחד מרגיש טוב, ולמחרת מרגיש רע?

האם אי פעם תהית מדוע אנשים מסוימים חולים ללא הרף בזמן שאנשים אחרים חיים ברכבת הרים של עליות וירידות? בחוברת 'הגורם לדיכוי' תמצא את התשובה לכך.

כאן תגלה למה עסקים נדחפים לעבר קריסה, משפחות מתפרקות והחיים נעשים קשים וכושלים. באותה מידה שבה אתה מבין נתונים אלו, תהפוך לבעל יכולת רבה יותר לפלס את דרכך בחיים. אתה לומד מדוע "מזל רע" כמעט אף פעם אינו הגורם לנסיבות מצערות ולפיכך אתה יכול לחפש אחר הסיבה האמיתית ולנקוט פעולה.

גלה:

  • מהם המניעים מאחורי הפעילויות של האישיות האנטי-חברתית
  • הסיבה לעליות וירידות בלתי פוסקות בחיים
  • כיצד לזהות אישיות חברתית
התחל עכשיו >>