יועצים רוחניים מתנדבים מגיבים להתפרצות טורנדו: אחת מהחמורות ביותר בהיסטוריה של ארה"ב

לוס-אנג׳לס, קליפורניה
14 בדצמבר 2021

בעקבות ההרס של עשרות סופות טורנדו שעברו דרך שש מדינות בסוף השבוע הזה, המטה הבינלאומי של היועצים הרוחניים המתנדבים של Scientology בלוס-אנג'לס יצא בקריאה ליועצים רוחניים מתנדבים בעלי הכשרה להגיב.

לפחות 22 סופות טורנדו עברו במהירות דרך 6 מדינות בסוף השבוע הזה והשאירו חורבן בעקבותיהן. דרך ארקנסו, קנטקי, אילינוי, מיסיסיפי, מיזורי וטנסי, אלפי אנשים נותרו ללא חימום, מים או חשמל. ברחבי קנטקי, כ-26,000 בתים ועסקים ללא חשמל, ודירקטור ניהול החירום של המדינה מעריך של-10,000 בתים ועסקים אין מים, ו-17,000 נוספים קיבלו אזהרות להרתיח את המים.

בית במיזורי נתלש ממש מהבסיס שלו על-ידי אחת מסופות הטורנדו שהרסו שש מדינות במהלך סוף השבוע. (צילום של NOA.gov)

יועצים רוחניים מתנדבים מקומיים אוספים ומחלקים אספקה נחוצה למקלטים זמניים ועוזרים בכל מה שנדרש בקהילותיהם, בזמן שהמטה הבינלאומי של היועצים הרוחניים המתנדבים של Scientology יצא בקריאה למתנדבים בעלי הכשרה לעזור באסון.

יועצים רוחניים מתנדבים מקומיים אוספים אספקה נחוצה ומביאים אותה לחטיבת ביניים שמשמשת כמקלט בבאולינג גרין, קנטקי, עבור משפחות שנותרו חסרות בית בגלל סופות הטורנדו.

יועצים רוחניים מתנדבים בעלי הכשרה שיכולים להצטרף למענה בשעת אסון צריכים ליצור קשר עם הקו החם של היועצים הרוחניים המתנדבים בטלפון ‎(800) HELP-4-YU או ‎(323) 960-1949.

תוכנית היועצים הרוחניים המתנדבים של דת ה-Scientology היא שירות חברתי דתי שנוצר באמצע שנות ה-70 על-ידי מייסד ה-Scientology ל. רון האברד.

השליחות של יועץ רוחני מתנדב היא להיות "אדם שעוזר לזולתו על בסיס התנדבותי על-ידי השבת המטרה, האמת והערכים הרוחניים לחייהם של אחרים". עיקרי האמונה שלהם: "יועץ רוחני מתנדב לא עוצם עיניים מול הכאב, הרֶשע ואי-הצדק בעולם. להפך, הוא עובר הכשרה לטפל בדברים האלו, לעזור לאחרים להשיג הקלה מהם ולהשיג גם כוח אישי חדש".