סקירת קורס
סקירה של הקורס: יסודות ההתארגנות

כולנו מבינים שאם הדברים היו מאורגנים בצורה טובה יותר, אנשים היו במצב טוב יותר. כולנו התנסינו בבירוקרטיה, משרדי ממשלה שלא נותנים יחס אישי או עסקים מסחריים רשלניים. הבעיה של ארגון לקוי היא רצינית והיא עולה טריליונים בבזבוז, חוסר יעילות וירידה בתפוקה.

בנימה יותר אישית, ארגון הוא פקטור מרכזי, ולעתים קרובות פקטור חסר, כדי להשיג הצלחה אישית. ארגון גם הכרחי עבור משפחה משגשגת. כדי שאדם יגשים את שאיפותיו, בין אם הן גדולות או קטנות, דרוש ידע בארגון. איך תנהל בצורה היעילה והפרודוקטיבית ביותר את הזמן, הפעילויות והמשאבים שלך? איך מצמצמים הסחות דעת למינימום? ואיך תתאם את הכוחות שלך על מנת להגשים את המטרות שלך?

ל. רון האברד זיהה שלאדם הייתה חסרה ההבנה של איך לארגן את הפעילויות שלו כפי שחסרה לו ההבנה לגבי הטבע הרוחני האמיתי שלו. חלק גדול מהמחקר שלו פותח על מנת להבהיר את הנושא של ארגון, משימה שהוא ביצע במלואה.

הקורס הזה והחוברת הנלווית אליו כוללים רק חלק מהעקרונות הבסיסיים ביותר של הטכנולוגיה הארגונית שהוא פיתח, אבל יסודות אלה, בפני עצמם, מספיקים על מנת לשפר מאוד את הפעילות של כל מאמץ, בין אם של קבוצה או של היחיד. תוהו ובוהו ובלבול הם לא מצבים טבעיים של החיים. הם קיימים רק כאשר לא מבינים חוקי טבע ולא פועלים לפיהם. הנה חלק מחוקי הטבע של ארגון והתארגנות.

התחל עכשיו >>
פרטי הקורס

למידה בקלות

הקורס הזה בנוי בצורה של צעד אחר צעד, עם רצף של מטלות קריאה, כתיבת חיבורים ותרגולים מעשיים.

לפני שאתה מתחיל, אתה יוצר חשבון אישי באתר היועץ הרוחני המתנדב. מרגע שתכנס למערכת, התוכנית המקוונת תנחה אותך דרך כל צעד בקורס עד להשלמתו המלאה. כל חומרי הקורס יסופקו מאתר היועצים הרוחניים המתנדבים.

משך הקורס

4 עד 6 שעות יחד עם זאת, אתה יכול להשלים את הקורס בקצב האישי שלך. כלומר, אין הגבלת זמן. הקורס הוא שירות שאנו נותנים לך, ללא תשלום.

חומרי הלימוד

חוברת: יסודות ההתארגנות

או 'ספר העזר של סיינטולוגיה'

חומרי הקורס שלך משולבים גם בקורס און-ליין. כלומר, מרגע שאתה נכנס למערכת, אתה יכול לקרוא את החומרים בתוכנית של הקורסים און-ליין תוך כדי הביצוע של כל צעד. עם זאת, אנחנו ממליצים שתוריד בחינם או שתרכוש את החוברת כדי לעבור עליה ולהשתמש בה כסימוכין בזמן שאתה לא מחובר לאתר.

פיקוח

לכל אורך הקורס תקבל פיקוח ממפקח הקורס האישי שלך, שיעזור להבטיח שאתה מבין ומשיג את מקסימום התועלת מחומרי הקורס. התוצאה הסופית הרצויה היא יישום מלא של הנתונים הנכללים בחומר. אם יש לך שאלות נוספות, צור קשר כאן.

ציונים

מפקח הקורס יבדוק ויתן ציון לכל מטלה שתשלח. במקרה שיש צורך לתקן אי אלו מהמטלות, המפקח שלך ישלח אותן בחזרה אליך עם הוראות ללמידה חוזרת ותיקון.

סיום הקורס

כשתסיים את תקבל תעודה בדואר.

עזרה

שירותי הקורס המקוונים שלנו תמיד זמינים לך. אם אתה זקוק לעזרה עם מטלות הקורס שלך, אל תהסס ליצור קשר עם מפקח הקורסים שלך באינטרנט. כדי ליצור איתו קשר לחץ על הכפתור 'זקוק לעזרה?' בתוכנית הקורסים און-ליין שלך.התחל עכשיו >>
סיפורי הצלחה

"קיבלתי כמות גדולה של ידע בנושא ההתארגנות, שהיה מאוד מוגבל בעבר. עכשיו אני מרגיש ביטחון לגבי הנושא הזה וכשאני נכנס לתוך כל פעילות שהיא, אני מארגן את עצמי עם עשרים ואחת המחלקות מהחוברת, ומתחיל להשיג את מה שתוכנן בעבודה כמו שצריך.

אני מיישם את זה בחיים האישיים שלי, בחיי המשפחה וגם בארגון שבו אני עובד ומקבל תוצאות חיוביות. שיניתי את לוח ההתארגנות של החברה שלי, וכולם העריכו את היוזמה.

לאחר שהגדרנו באופן מדויק את הפונקציות והעבודות שצריכות להיעשות על-ידי כל תפקיד ועובד במחלקה, הבקרה על העבודה נעשתה יותר מדויקת ואפקטיבית.

אני מקווה להתפתח כשאני מיישם את הידע הזה בכל תחום בחיים שלי, וגם ללמד אחרים. תודה לכם על שיתוף הפעולה האדיב והתמיכה שלכם".  – א.מ.


"זאת הזדמנות רבת עוצמה ביותר ללמוד איך אני יכול לשפר את איכות החיים שלי, על-ידי כך שאיישם את השיטות האלה של 'יסודות ההתארגנות'.

זה היה קורס נהדר – הוא לימד אותי איך לארגן את עצמי בצורה טובה יותר כדי להיות מסוגל לייצר, והבנתי עד כמה אבוד הייתי בנוגע לארגון בכל תחומי החיים שלי.

זאת הייתה חוייה שלמה לגלות את זה, ועם הידע הזה אני יכול לעזור לאחרים לדעת על הקורס הזה וכך לעזור לעצמם לגדול ולשפר את חייהם כאנשים וכמנהיגים. אבל לפני הכול, אדם חייב לארגן את עצמו כדי לשמש דוגמה לאחרים.

העולם שלי השתנה ב-180 מעלות עם הקורס הזה – זה תהליך שמארגן את כל התחומים בחיים שלי. תודה לכם על הקורס הזה, משום שעכשיו אני מתחיל לחיות את החיים מנקודת מבט חדשה".  – ה.פ.

התחל עכשיו >>
למה כדאי לעשות את הקורס הזה?

לא עומד בעומס העבודה?

האם חוסר הארגון בחייך מציק לך?

ארגון הוא נושא שניתן ליישם על כל פעילות, גדולה כקטנה. נסה לבשל ארוחה ללא מתכון, ללא כל המצרכים או ללא מקום להכין אותה. אלו הם המרכיבים של ארגון; ובעוד הצרכים, החומרים והיקף העבודה עשויים להיות שונים, אין באמת הבדל בין בישול ארוחה לבין הקמת מפעל למכוניות.

לא משנה מה הפעילות, ללא ארגון נאות קשה להגיע להצלחה.

קורס זה מבודד את החוקים העומדים בבסיס נושא הארגון. הקורס חושף אותך לידע בו כל אחד יוכל להשתמש כדי להצליח בחיים, או אפילו לבנות עסק משגשג ומתרחב.

בקורס 'יסודות ההתארגנות' און-ליין בחינם, אתה תגלה:

  • מהו באמת ארגון
  • כיצד להטיל משימות להשגת תפוקה מקסימלית
  • כיצד לארגן כדי להשיג תוצר
התחל עכשיו >>